Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Teljesen el vagyok keseredve,...

Teljesen el vagyok keseredve, hogyan tudnék barátkozni?

Figyelt kérdés

Valamiért mostanság mindenki elfordul tőlem, mert vàltoznak az emberek és valamiért már senkivel sem vagyok el olyan jól..

Magányosnak érzem magam, nagyon nagyon szeretnék barátokat, de valahogy nem akar ez nekem sikerülni :/

Hasonló érdeklődési körökben keresgélek (cosplay, anime, Művészet, hasonlók) de valahogy így sem..


Esetleg tudnátok tanácsokat adni? Ha veletek már volt ilyen, hogy jöttetek ki belőle?


L



2019. márc. 23. 13:56
1 2
 11/12 anonim válasza:

Én alapból is nehezen barátkoztam és így most sincs túl sok jó barátom. Az osztálytársaimmal jóban vagyok, de ott se túl sok emberrel. Velük el vagyok, de tudom ha valami miatt csak annyi lenne, hogy másik suliba járnánk, akkor máris megszakadna velük a barátság. Akiket igaz barátnak mondhatok az összesen két ember, egy fiú és egy lány. Ebből a lánnyal neten tartom a kapcsolatot és őt ismerem a legrégebb óta. Bár neki meg most sok nehézsége van, tinédzser kor, és az osztálya kiutálta őt, én meg messze vagyok tőle sajnos. Ő se érti miért lett ez. Aki idáig a legjobb barátnője volt, most az is utálja. Pedig nem tett semmi rosszat és ahogy én ismerem ő soha nem tudna senkinek sem kárt okozni. Ő is visszahúzódó típus, mint én. Neki én vagyok az egyetlen barátja most.

Tőled hogy távolodnak az emberek? És egy barátság megalapozásában mindig jól jön egy közös téma vagy valami, amit mindketten szerettek. Normálisakkal próbálj barátkozni. Ez már sokszor könnyen eldől az alapján, ahogy látsz valakit viselkedni. Legfeljebb ha egy kicsit megismerted, az alapján már el tudod dönteni, hogy mennyire tudnál vele barátságot kötni.

Ha van kedved, velem barátkozhatsz. Barátok mindig kellenek :)

2019. márc. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Zsiráf40 válasza:
50%
figyelj szerintem elég nagy az animések köre (facebook,Mondokon stb) amugy én is animés vagyok én is magányos voltam de aztán rájöttem hogy tök király igy élni(: egyedül.ahol nem kell a "barátaimhoz" jópofizni stb én nagyon sok pozitivat élek át mert EGYEDÜL vagyok nincsenek korlátok összeveszések stb nagyon szeretem ezt az életformámat de szerintem évek kellenek ,amig ezt megszokod elején nekéz de majd rájössz hogy igy minden sokkal jobb(nálam ez igy alakult ki) keress megadnak sok sokféle hobbit és érezd jól magad:) hisz ez az életnek a lényege hogy LÉGY BOLDOG én ezt ajánlom 16/L
2019. ápr. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!