Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet azt elfogadni,...

Hogyan lehet azt elfogadni, hogy mentális betegség miatt nem lesz soha senkim?

Figyelt kérdés
Bele lehet ebbe törődni? Barátaim sincsenek,sose voltak.
2019. márc. 24. 16:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de ennyi infóból (0) még az se tud segíteni neked, akinek hasonló problémája van. rengeteg nagyon különböző mentális betegség van, mindegyik más problémát okoz az élet különböző területein. hogy segítsen bárki is, ha azt se tudja mi a bajod?
2019. márc. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Fiú/lány vagy? Milyen betegséged van? Ha nem tul személyes, de anonym oldal :)

Én nem vagyok beteg, csak depressziós stb, nekem sevoltak barátaim/családom és barátnőm se, és nem is lesz. Beletörődni nem lehet, bár ez csak az én véleményem, én nem akarok igy tovább élni :/

2019. márc. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ha már ennyire érdekel,akkor skizofrénia.
2019. márc. 26. 07:20
 14/16 anonim ***** válasza:
39%
Hát, annyira csak nem lehet durva hogy ne lehetne együtt élni veled. Biztos lesz neked is valaki :)
2019. márc. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
39%

Mér nem azt írod ki hogy: Hogyan fogadjam el hogy lesz valakim?

Ezt fogadd el!

Nem könnyü,ugye?

2019. márc. 30. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
47%
Miért szeretnél mindenképpen beletörődni? Milyen jellegű a mentális betegséged? Úgy látom ez a kommunikációban kevésbé korlátoz, ha pedig ez működik akkor valószínűleg az ismerkedéssel sem lesz annyira hatalmas problémád, mivel annak éppenséggel a helyes kommunikáció az alapja. Mi az ami miatt meggátoltnak érzed magad az előrelépésben? Mit lehetne tenni szerinted ezeknek a gátlásoknak a leküzdésére? Milyen segítséget vársz tőlünk, szerinted hogyan tudnánk Neked a legjobban segíteni?
2020. júl. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!