Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok évek óta...

Magányos vagyok évek óta öngyilkosság jár a fejemben napiszinten, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nincs senki akivel menni tudnék akárhova, valahogy megszakadtak a kapcsolatok, 22F
2019. ápr. 3. 12:30
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz akkor túl elszánt. Ha évek óta napi szinten gondolsz rá, de nem tettél semmit...


Talán pont ez a baj. Túl lusta vagy és várod a sültgalambot. A kutyás válaszod alapján pedig nem is csodálom hogy nem marad meg senki melletted...

2019. ápr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Azért mert annyit mondtam hogy kutya nem segít a magányon??
2019. ápr. 4. 10:37
 13/36 anonymousreview60 ***** válasza:
76%

Azért is. A válaszaidból sugárzik a negativitás.

Nem segített a pszichológus. Jártál több mint háromnál? Kipróbáltál eltérő módszereket? Ha nem, akkor ez (is) baj.

Majd pont a kutya segít. Igen, egy normális kutya felvidítja a nem kutyautáló embert.

Ugy érzed nincs erőd. Az a helyzet, hogy nincsenek szentek, akik ezt a terhet átveszik tőled. Az emberek a maguk és a társuk életével foglalkoznak. Ezt a problémádat neked kell megoldani, amiben sokan sokat segíthetnek. De az erőt neked kell venni az elinduláshoz.


Elmegy a székely férfi a barátjához vendégségbe.

Ücsörögnek az asztalnál, iszogatnak, beszélgetnek.

A kandalló előtt a földön egy termetes kutya fekszik elnyúlva, s időről időre keservesen felvonyít.

Egy darabig döbbenten figyeli a vendég, aztán már nem bírja tovább, megkérdezi a gazdát:

– Hát, mér vonyít ez a kutya ilyen fájdalmasan?

– Mer szögbe feküdt. – feleli a barát.

– És mér nem száll le róla?

– Mer nem fáj eléggé.


Még nem fáj neked eléggé.

2019. ápr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Többnel jártam mint 3 nal és semmit nem ér, gyógyszereim vannak az se!
2019. ápr. 4. 17:31
 15/36 anonymousreview60 ***** válasza:
Mennyi alkalmat voltál legtovább egynél? Idő kell a feltáráshoz. A szómenés nem egyenlő a kitárulkozással.
2019. ápr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Enmarfeladtam
2019. ápr. 4. 19:45
 17/36 anonymousreview60 ***** válasza:
77%
Akkor ennyi. Mi sem tudunk akkor rajtad segíteni. Ég veled!
2019. ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
..
2019. ápr. 5. 09:55
 19/36 anonim ***** válasza:
Nekem is sok kapcsolatom szakadt már meg, amikor elhunyt anyám, akkor sokáig magamba is fordultam, nem barátkoztam senkivel. Szívesen beszélgetek veled, írj privit bátran. :) 25/F
2019. ápr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Nekem csak úgy eltűntek sajnos a barátaim sok költözött, tehát lemorzsolodtak..
2019. ápr. 6. 17:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!