Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok évek óta...

Magányos vagyok évek óta öngyilkosság jár a fejemben napiszinten, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nincs senki akivel menni tudnék akárhova, valahogy megszakadtak a kapcsolatok, 22F
2019. ápr. 3. 12:30
1 2 3 4
 21/36 anonim válasza:
Családod nem tud segíteni?
2019. ápr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Nem igazán tud segíteni, meg általában másnál se..
2019. ápr. 8. 21:07
 23/36 anonim válasza:

Azért ne keseredj ennyire el

Fiatal vagy még, előtted az élet még bármi történhet, kár lenne eldobni magadtól

2019. ápr. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
64%

Nekem a kutya segített, szóval érdemes lenne megfontolni, persze, ha nem vagy allergiás vagy nem félsz tőlük.


Ha 5 pszichológus nem segített, el kell menni a hatodikhoz. Ha az se, a hetedikhez. És így tovább.


Illetve, biztos Te is benne vagy ezerrel a foglalkozásokban? Az nem elég, ha szeded a gyógyszert, meg eljársz a konzultációkra; sokszor azért nem használ a terápia, mert elzárkózik az ember (persze nem tudatosan). Nem lehet, hogy a hozzá állásodon kéne változtatni?


A barátok; nem lehet, hogy azért morzsolódnak le, mert túl negatív vagy? Értem én, nehéz időszakon mész át, de egy barátságban egyik fél se szabad, hogy azt érezze, a másik leszívja az energiáját. Próbáld meg a benned levő negatívat valami pozitívval kompenzálni, ne csak azt érezzék, hogy Te egy állandóan borongós valaki vagy. A rossz kedv másokra is átragad és sajnos senkinek vonzó a társasága, akitől úgymond csak szomorúak leszünk.

2019. ápr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
32%

Továbbá figyelj a következőkre;


***


- ÉTKEZÉS;


Ha rendszertelen és nem jut a szervezeted a szükséges tápanyagokhoz, akkor az okozhat lelki gondokat is


1. Többször egyél egy nap.

2. Ebédidőben mindig egyél főtt ételt

3 Egy étkezés tartalmazzon Szénhidrátot, fehérjét, vitamint és egészséges zsírt / olajat

4. Minimalizáld a luxus kalóriákat (csokik, gumicukrok, hasonlók; olyan ételek, amikből nem profitál a szervezeted)


***


IVÁS


A nem elegendő folyadék fogyasztás is vezethet lelki gondokhoz


- Napi 2 liter folyadékot fogyassz;

Víz

Tea

leginkább

- A kóla lightot kerüld, mert az vizet von el a szervezetedből

- A koffeint mértékkel!; zöld teát igyál és ne pl energiaitalt, kávét

- energiaitalok tiltólistások

- cukros üdítőket minimalizáld


***


MOZGÁS


Lelki gondokhoz vezet, ha a felhalmozott energiát nem vezeted le.


Ha nincs lehetőséged kondizni vagy sportolni; sétálj. Tölts le lépésszámlálót a telefonra és napi 10.000 lépést próbálj megtenni


***


RELAXÁLJ


Iktass be pl x óránként időt, amíg teszel egy kört, levegőzől. A lényeg, hogy legyél a szabadban kis időre bizonyos időközönként.


Próbáld ki a jógát. Ha nem a jóga, akkor használd ki a kreativításod; fess, zenélj, írj.


- - -


Ha ezekre tudatosan odafigyelsz, a negativitás hamar alakul át pozitívba; a feles energiát levezeted, a testedet segíted és ezzel a lelked is.

2019. ápr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
39%

Hát, megoldást sajnos nem tudok, de ha ez vigasztal, nem vagy ezzel egyedül! Bár én idősebb vagyok, de már régmegszűnt az egykori nagy baráti társaság.Család, munka...nem érnek rá.És a magányos évek alatt én is elvadultam az emberektől.Megszoktam az egyedüllétet és bár nem jó, de nagyon nehéz kilépni belőle.Ráadásul a munkahelyekkel sincs szerencsém.Nekem sincs már életkedvem.

44/n

2019. ápr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim válasza:
25 jót írt, 26 fel a fejjel,holnap még jobb lehet
2019. ápr. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. ápr. 11. 12:23
 29/36 anonim ***** válasza:

Én lassan két éve országúti kerékpározom valami eszméletlen módon feltölt és lefáraszt egyaránt és a legjobb, hogy egyedül is tud jó lenni.


Egy barátnőt se sikerült még összeszednem ez az ami letört tavaly nyáron, volt egy lány aki kosarat dobott na utána tanultam meg, hogy sose a másiktól akart a boldogságot remélni, mert azt magadban kell megtalálnod.


Kapcsolatott meg két részről kell akarni ha te barátkozol és a másik elhajt akkor az reménytelen.



ÖnGyilkosság meg ne járjon az eszemben menj el dolgozni vagy bármi, ismerek egy öreg bácsit akinek szép élete volt és két éve hip-hop a semmiből lerobbant azóta nehezen mozog, én hordok neki be fát.



Szóval csak pozitívan, pszihomokus meg minek hmm?

2019. ápr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Hi

keress célokat magadnak báttya, rövid és hosszabb távuakat is.

2019. ápr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!