Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szorongok. Nagyon nem vagyok...

Szorongok. Nagyon nem vagyok jól. Ti mit szoktatok ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

Több hónapja jelentkeztek ezek a problémáim, most az elmúlt 2 hónapban nagyon intenzív. Nem szeretek rinyálni, de úgy érzem senki nem ért meg, na meg nem is kiváncsi rá. Kerestem fel szakembert, de csak várólistára tettek. Úgyérzem megőrülök a saját gondolataimtól, saját magamtól. :) Tudom mit kéne cselekednem, pozitív gondolkodás, mindenben a szépet meglátni, de ez csak ideig-óráig tart. Semmiből tör elő ez az érzés. 2hete aludni sem tudok, "nyugtató' gyanánt sörözök. Elég szánalmasnak gondolom nő létemre. Szorongok, remegek, sírok. Segítsetek, mit tegyek? Tényleg megbolondultam? :(

25/L


2019. ápr. 11. 22:44
1 2
 1/13 anonim válasza:
11%
Nekem a Reiki beavatás segített.
2019. ápr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
Akkor másik szakembert keress, ne várólistát. Nem is akarsz megszabadulni a problémádtól, ha megelégszel egy várólistával.
2019. ápr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Te biztos jobban tudod. December óta a pszichológusokat járom, de senki nem tud velem mit kezdeni, Háromnál voltam eddig, max 2alkalomig, de olyan dolgokat mondtak amit én is tudok magamtól.Arról ne is beszéljünk, hogy itt Pesten rengeteg pénz, de ez mellékes. Felmerült egy terápia, ami igéretesnek tűnik, és más helyen is nagy a várólista.
2019. ápr. 11. 22:58
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél be két szem Hibát.
2019. ápr. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
#4 nem hibát, Hovát*
2019. ápr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, tizenévesen szedtem, de manapság már mit sem ér. Citromfű teával próbálkozom, de az sem használ. Magnéziumot is elkezdtem szedni, de ugyanolyan.
2019. ápr. 11. 23:16
 7/13 anonim ***** válasza:
21%

Tanuld meg vmely stresszmenedzsment módszert, ami a természetedhez illik. Van miből választani! Jógázz, ússz, lazulj le testi szinten is stb.


Jobbulást!

2019. ápr. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Tartsál ki! Nem két alkalommal kell pszichológushoz kell menni, az még jó, hogy nem ér semmit! Te menekülsz magad elől, menekülsz a szembenézés elől. A pszichológus nem mond valamit, csodálom, hogy ez a három azt tette, hanem kérdez, gondolatokat vet fel, amire te mondasz valamit és vitatkoztok. Nem pozitív gondolkodás kell, hanem észszerű. Persze olyan szakember kell, aki szimpatikus, akire rá tudod bízni magad. De azért legyél nyitott ezügyben, gondold át, hogy meg akarod-e oldani, és akkor vállalod a provokatív, kellemetlen kérdéseket, vagy inkább maradsz a szenvedésnél, mert azt már legalább ismered. És ne sörözz, ami ugye elfedi a bajt, mert pillanatok alatt még alkoholista is leszel, amiből soha nem jössz ki.
2019. ápr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%

Sok mediacios zenét hallgass, főleg alváshoz. Én bekaocsolam, arra alszom el, egész éjjel megy (nagyon halkan), de meg se ébredek, sokkal jobban alszom mint korábban.

Kávet mellőzd.

Jóga segít.

Meg tud fogalmazni hogy mitől szorongy?

2019. ápr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

[link]


Probálkozz ezzel :)

2019. ápr. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!