Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szorongok. Nagyon nem vagyok...

Szorongok. Nagyon nem vagyok jól. Ti mit szoktatok ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

Több hónapja jelentkeztek ezek a problémáim, most az elmúlt 2 hónapban nagyon intenzív. Nem szeretek rinyálni, de úgy érzem senki nem ért meg, na meg nem is kiváncsi rá. Kerestem fel szakembert, de csak várólistára tettek. Úgyérzem megőrülök a saját gondolataimtól, saját magamtól. :) Tudom mit kéne cselekednem, pozitív gondolkodás, mindenben a szépet meglátni, de ez csak ideig-óráig tart. Semmiből tör elő ez az érzés. 2hete aludni sem tudok, "nyugtató' gyanánt sörözök. Elég szánalmasnak gondolom nő létemre. Szorongok, remegek, sírok. Segítsetek, mit tegyek? Tényleg megbolondultam? :(

25/L


2019. ápr. 11. 22:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jobban vagy?
2019. ápr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szólj ha találtál valamit szorongás ellen én is ezzel küzdök. Kivéve, hogy én tudok aludni. De amikor felébredek már kezdődik a rossz érzés.
2019. ápr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tudni kellene pontosan, milyen gondolataid vannak, miért szorongsz? Magánélet, hivatás? Valószínű átmeneti időszakban vagy. Gyógymódot nem tudok ajánlani, helyette javaslok egy embert, akinek kezd el hallgatni az előadásait. A neve Reisinger János.
2019. ápr. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!