Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mikor hány évesen jöttetek...

Ti mikor hány évesen jöttetek rá hogy egyedül fogjátok leélni az életeteket?

Figyelt kérdés
2019. máj. 21. 17:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mostanában kezdtem többet gondolni erre, így a húszas éveim közepén, de remélem hogy nem így lesz, mert nekem nagyon hiányzik egy társ az életemből.
2019. máj. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
16 éves koromtól már biztosra tudtam és lám igazam lett.
2019. máj. 22. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

29 évesen és elég komolyan szoktam venni a fogadalmaimat. Azóta tartom és eszemben sincs változtatni. Még a gondolattól is a hideg ráz, ha rágondolok, hogy hazajövök és valami másképpen áll, mint mikor elmentem itthonról.

20 év után a család/barátok/környezet is lassan elfogadta, hogy remete vagyok. 49/F

2019. máj. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én már az óvodában is tudtam, csak tükörbe kellett néznem.
2019. máj. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam volna elképzelni, hogy csaj nélkül éljem le az életem, de csak nem jött össze semmi, az idő meg telt. 30 körül meg már kezdtem belátni, hogy ebből nem lesz semmi.
2019. máj. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem eddig nem sikerült rájönnöm, mert 44 éve folyamatosan van/volt partnerem. Időnkén több is, mint illenék.

60F

2019. jún. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!