Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Senki nem szeret, van értelme...

Róbert dávid kérdése:

Senki nem szeret, van értelme az életemnek?

Figyelt kérdés
elborít a magány,egyedüllét,nem tudok dolgozni beteg vagyok gyógyszereket szedek, nem meghatározott depresszió diagnózissal, szedek antidepresszánst de nem érzek tőle névileg Scippát. pedig motivál hogy dolgozzak,de nem tudok belekezdeni nincs erőm hozzá. ha jól vagyok,eltart napokig aztán vissza esek :(.mindig csak kicsesz velem az élet,soha nem szeretkeztem még,valószínű egy igy is marad,ha ránézek az utcán egy nőre,vissza se mosolyog vagy akármi,legalább mondaná azt hogy de csúnya vagy.ezek a gyógyszerek teljesen elveszik a gondolkodásom,meg az érzéseimet.Ha van egy nő a láthatáron egy ismerősöme lesz mindig nem az enyém.Nem érzek semmi szeretet már az emberek közt.Szerintem maradok a playstation nél,WoW,azt énis szarok az emberekre mint ahogy ők rám. 28/F

2019. máj. 22. 09:10
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Szerintem vannak olyan lányok is , akiket hasonló betegségekkel diagnosztizáltak és ők is nehezen ismerkednek. Én megkeresném a lehetőséget, hogy közülük válasszak valakit..


Nincs valami kezelés, ahová mások is járnak?


Létrehozhatnál a neten egy ilyen klubot. Ne add fel, mindig vannak lehetőségek.

2019. máj. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!