Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is csalódtatok az internete...

Ti is csalódtatok az internetes társkeresésben?

Figyelt kérdés
Én igen.Néha úgy érzem csak úgy lesz barátnőm ha személyesen ismerkedek.
2019. máj. 22. 19:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Másfél hónap próba után egyelőre nincs eredmény. Viszont látogatója sincs a profilomnak, tehát vagy a saját ház/kocsi/villa szűrőn esek ki, vagy csak simán 5000 jóképűbb, érdekesebb ember van nálam. ^^


Viszont ezt az időt addig is egy kis sportra meg diétára használom, szóval még 2 hónap és brad pitt külsőm lesz... :D

2019. máj. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én nőként látom ugyanígy a helyzetet.De a személyes ismerkedés sem egyszerű.Mert hát hol??
2019. máj. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem, de úgymond alkalmam sem volt rá.

Képzelj el két embert, akiről utolsó dologként jutna eszedbe, hogy társkeresőzik.

Nem rondaság miatt, csak egy más szint, művészek, online, virtuális világot megvető emberek.

Na most mindketten ugyan abban a periódusban(kb.hónapban) gondoltunk arra az abszurd hülyeségre, hogy felnézünk egy társkeresőre. Valami gagyi ingyenesre, viccből. Még képet sem tettem fel, de rátaláltam. És azóta együtt vagyunk, és ha úgy alakul, együtt is leszünk, míg valamelyikünk eseleg elpatkol.

Amúgy random emberekkel, szerintem 1 a 110-hez az esély..

Szóval nem bíztatnálak.

2019. máj. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!