Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miert van ez a hianyerzet?

Miert van ez a hianyerzet?

Figyelt kérdés
Ha valakit csak beszelgetesek altal ismerek internetetrol, miert hianyzik? Egy idoben sokat beszeltem valakivel aki fontos lett szamomra viszont a kapcsolatot mar nem tarthatom vele. Volt mar veletek ilyen? El lehet felejteni valahogy?

2019. máj. 25. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy el lehet. Fogadd el azt, amin nem lehet változtatni. Majd találsz valaki mást.


Én már rengeteg internetes barátot vesztettem el, ezek a netes barátságok már csak ilyenek.


23F

2019. máj. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom nekem is igy van 🤔😄 nem nagyon maradtak hosszútávú baratsagaim igy de ez olyan mas okbol ert veget. Csak hat mar tobb mint fel eve
2019. máj. 25. 22:31
 3/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok újra:

Szabad tudni milyen okból lett vége? Csak mert nálam inkább csak "elkopott" a barátság, eltávolodtak az érdeklődési körök idővel és nem volt semmi hirtelen búcsú...


Amúgy, ha nagyon régóta és mélyebben is ismerted, akkor elhiszem, hogy hiányzik... Nekem is hiányozna. De ez van. Ha nem lehet mást tenni, tovább kell lépni :(

2019. máj. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem keresed fel újra? Összevesztetek? Lehet, hogy karmikus kapcsolat van köztetek. 31F
2019. máj. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ez eleg hosszu de a lenyeg igazabol az hogy lelkitarsakka alakult kozottunk az addigi baratsag es meg talan tobb is volt de mivel nem ismeretem nem mertem belebonyolodni, azota viszont van baratom (ex) akivel rendezodott a kapcsolatom. Igy ezert nem kereshetem. O is tudja ezt. Bar en azt gondoltam hogy szep lassan majd elmulnak ezek a gondolatok es most nemtudom mire velni hogy megsem. Amugy esküszöm neha szinte erzem hogy benne is ez zajlik vag hogy sokat agyalhat ezeken, de lehet csak bekepzelem 😄 akkor ug gondoljátok elmulhat ez a dolog?

Megkeresni nem szeretnem mert az nem lenne fair

2019. máj. 25. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!