Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon rossz ha egész életembe...

Nagyon rossz ha egész életemben egyedül leszek?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem hogy nekem ez a sors jutott hiába akarok változtatni nem jön össze semmi.

Barátaim nincsenek, és soha nem is voltak. Barátnőm sem volt még, pedig sok lánynál próbálkoztam, jó igaz hogy csak neten, de mivel nem járok társágba így nem egyszerű élőben, meg amúgyis kicsit visszahúzódó vagyok.

Mindig egyedül vagyok, nincs senki akit elhivhatnék bárhova is. Pedig jó lenne.

Már egy barátnő is sokat segítene, kevésbé érezném magam egyedül, lenne kivel ide oda mennem, meg persze lenne akit szerethetnék.


De valószínűleg nekem sosem lesz senkim ha eddig sem jött össze semmi. Mert tényleg nagyon sok lánynál próbálkoztam. Másnak neten is nagyon könnyen össze jön, nekem meg.


Szerintetek nagyon rossz örökre egyedül lenni?


(22f)


2019. jún. 2. 13:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék az ilyen típusú kommentelőkre milyenek a való életben... :D
2019. jún. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Kemények. :) mert nekem senki se simogatta a kis töksi buksim, de meg is élek a jég hátán. Egyedül. ;)
2019. jún. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

# 12

Kemény bárki lehet én is az vagyok ;)

De segítőkész pozitív emberek jóval kevesebben vannak.

Kicsit elkanyarodtam a témától.


A kérdezőnek egy barát vagy baráti társaságra lenne szüksége ahol hasonló "kemény" vagy inkább magabiztos emberek vennék körül.

De mivel ez nem áll fent a leggyorsabb és kézenfekvőbb út egy pszihológus és az önfejlesztés.

Legyen ez munkahelyváltás új sport hobbi stb mind1 csak csinálj valamit ami feldob.

2019. jún. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nyah. Kb ez meg még sok másik hasznos válasz van a többi általam említett kérdések alatt. Csak tudod napjában ötven ilyet olvasni egy idő után frusztráló a többi embernek is.
2019. jún. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Attól még csiszolhatnál kicsit a modorodon.

Engem pl nem zavar.Ha olyan kedvem van akkor kommentelek valami ha nem akkor továbblépek.

Egyébként ez minden kategóriában előfordul :)

2019. jún. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nekem meg nincs életem, kicsinyes vagyok és szintén tök egyedül, soha nem kaptam senkitől szeretetet, úgyhogy most én jövök a köcsögség listán ;)
2019. jún. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A modoromon pedig eszem ágában sincs változtatni ezen az oldalon. Elég, ha élőben normális vagyok. Ide nem azért jövök. ;)
2019. jún. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Te inkább akkor frusztrált vagy :D
2019. jún. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Jep. Frusztrál a sok hülye.
2019. jún. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Anno valahogy megteremtödött a föld. Belenyúlt az ember abba ami folyt,megitta, érezte hogy jó. Felnézett, és látta mitöl van világos.Érezte és megette,érezte hogy jó.A teremtö terve nem lehet hogy az idö,mert türelmetlenség lenne belöle,ö pedig csak jót csinál.Hiszel a véletlenbe? Ember látja,de csak a víz felszínét ezért az ember s a lélek s ami benne van telis tele kell hogy legyen.S az jó.S érezte. Boldog vagy,úgy,hogy az mindenkinek jó. Érezte illatát s érezte hogy jó. És érezte hogy jó.És így van,így volt s így lett.S vissza nem néz,csak amerre az út vezet.
2019. jún. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!