Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon rossz ha egész életembe...

Nagyon rossz ha egész életemben egyedül leszek?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem hogy nekem ez a sors jutott hiába akarok változtatni nem jön össze semmi.

Barátaim nincsenek, és soha nem is voltak. Barátnőm sem volt még, pedig sok lánynál próbálkoztam, jó igaz hogy csak neten, de mivel nem járok társágba így nem egyszerű élőben, meg amúgyis kicsit visszahúzódó vagyok.

Mindig egyedül vagyok, nincs senki akit elhivhatnék bárhova is. Pedig jó lenne.

Már egy barátnő is sokat segítene, kevésbé érezném magam egyedül, lenne kivel ide oda mennem, meg persze lenne akit szerethetnék.


De valószínűleg nekem sosem lesz senkim ha eddig sem jött össze semmi. Mert tényleg nagyon sok lánynál próbálkoztam. Másnak neten is nagyon könnyen össze jön, nekem meg.


Szerintetek nagyon rossz örökre egyedül lenni?


(22f)


2019. jún. 2. 13:45
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.


Hasonló cipőben járunk, bár nekem a lányokkal nem volt sosem problémám, jelenleg is feleségem van.

A gond inkább az hogy nincs olyan társaság ahova be tudnék illeszkedni.

Karakán típus vagyok és nagy szájú. Viszont nem érdekel az ami a legtöbb embert foglalkoztatja mint ivás, dohányzás, sportok, autók stb.

Ezért kevésbé fogadnak el.

Más a zenei ízlésem és ezt sosem titkoltam.

Nehezen veszem a személyeskedő beszólásokat és nem szívesen beszélek magánügyekről.

Tiszteletet csak annak adok aki emberként tisztel viszont.

Ez azt eredményezi hogy a legtöbb ember vagy munkatárs ignorál és semmibe vesz.

Nem esik jól de ez van. Próbáltam változtatni de nem sikerült, csak magamat csaptam be azzal hogy máshogy viselkedtem mert az nem én vagyok.


Szerintem találj egy hobbit és azon keresztül fogsz találni pár embert akiknek hasonló az érdeklődése.


Azok a hozzászólók akik itt úgy írnak erről mintha defektes lennél tehetnek egy szívességet. Nekik valószínűleg jó mert a legtöbbjük alacsony intelligenciával jól kijön a többi agyhalottal.

Milliónyi légy sohasem tévedhet ugye.


Kitartást!!

2019. júl. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!