Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nincs egy barátom se,...

Ha nincs egy barátom se, utálom az egyetemet ahova járok, gyakorlatilag semmi nincs az életben, ami örömet okozna, mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

3 éve nincsenek barátaim,azóta semmi szociális programon nem voltam.

Érettségi utám elvégeztem egy OKJ-t,amivel nem tudtam elhelyezkedni.Utána rájöttem hogy tovább akarok tanulni,jelentkeztem 2 egyetemre,a 2.helyre fel is vettek,de onnantól minden rosszabb lett és azóta is maga a pokol minden.Egyáltalán nem érdekel ez a szak,előadásokon folyton bealszok és egy kín az egész.A 2.félévekrt töltöm itt.Ha itthagyom,vissza kell fizetnem és szakma nélkül meg csak a gyártósorra mehetnék.Az OKJ legalább tetszett.

Az volt életem nagy álma hogy rendőr legyek,de már 2x is megbuktam az alkalmasságin,ami nem is csoda,hiszen egy antiszociális,önbizalomhiányos senki vagyok.

Szóval az álmaim darabokban vannak,egy olyan suliba járok,amit ki nem állhatok és nincs egy darab barátom se,a kutya sem szól hozzám.Utálom az életemet és mostanában már gyakran sírok is hogy miért kell folytatnom az életet



2019. jún. 11. 22:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mi szükség arra, hogy diplomát szerezz? Igazán meghagyhattad volna a helyet olyannak, aki szívből szeretné csinálni és lelkesen és lelkiismeretesen tanulna.


Menjél el egy évet valami külföldi melóra, szedjél magadra egy kis nyelvet és gondolkodj el, mi az, ami illene hozzád és szívesen csinálnád. Egy év alatt ki tudod találni magad.

2019. jún. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Én tudom mit akarok csak nem vettek fel
2019. jún. 12. 12:00
 13/23 A kérdező kommentje:
Attól hogy kimegyek külföldre még nem lesznek barátaim.Magányosan meg úgysincs értelme semminek sem.Barátok nélkül nem lehet életnek nevezni az életet.Nekem nincs életem.Minek keressek pénzt?Úgyse tudnám mire vagy kire költeni.Én csak vegetálok.
2019. jún. 12. 12:03
 14/23 anonim ***** válasza:
36%
Akkor sajnos így maradsz.
2019. jún. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Nem mert meghalok
2019. jún. 12. 12:42
 16/23 anonim ***** válasza:
52%
Igen.
2019. jún. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Mi értelme van úgy élnem hogy nincsenek barátaim és nem szól hozzám a kutya se?
2019. jún. 12. 14:31
 18/23 anonim ***** válasza:
52%
Ja..
2019. jún. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
52%
Rengeteg dolgot lehet csinálni, de ez mind fejben dől el. A TE fejedben. Menj el például önkéntesnek, segits idoseknek vagy kisgyerekeknek, rengeteg ilyen alapitvány van, akiken keresztül lehet ilyen dolgokat csinálni. Es hidd el rengeteg örömet tud adni az ha másnak segitesz! Ha megtalalod ebben (vagy barmiben) az örömet, akkor rögtön érezni fogod hogy szeretnek, es van értelme az életnek! Kitartást sok sikert barátom! :)
2019. jún. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne keresd a boldogságot! A boldogsághajhászat egy civilizációs betegség. Egy lufi, ami fel van fújva, de igazából nem létezik, mert a boldogság relatív. Mihez képest vagy boldog? Van mit enned? Megvan mind a 4 végtagod? Akkor meg? Nem véletlenül találták már ki a keletiek évezredekkel ezelőtt a jin-jang szimbólumot. Rossz nélkül nincs jó, és fordítva. Nem leszek jótündér, aki arra biztat, hogy érd el az álmaidat. Mert sokszor az se segít. Aki eléri az álmait, rövid időn belül megunja, mert boldogság nincs boldogtalanság nélkül, ez egy relatív, és ciklikus folyamat. Egy ember maximum elégedett lehet az életével, de örök boldogság nincs. Max annak az illúziója. Nem kellenek barátok, ha jóba vagy magaddal. Erre gyúrj rá. Beszélgess idős emberekkel, ha utálod a korosztályodat. Hidd el, rajtad kívül is vannak magányos emberek. Valakinek a magány tesz jót. Ha magányos típus vagy, akkor tanuld meg megszeretni. Ne sulykold magadba azt, ami nem te vagy. Találj ki egyedüli programokat. Horgászás, edzés, futás, kirándulás, stb. Rengeteg magányos, és boldog ember van a világon.
2019. jún. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!