Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jogosan rettegek a jövőtől?

Jogosan rettegek a jövőtől?

Figyelt kérdés

Évek óta nincsenek már barátaim.Az is egy elérhetetlen dolognak tűnik,hogy valaki eljöjjön velem a moziba vagy valahova.

Úgy tűnik nem akar senki sem barátkozni velem,pedig én próbálkozok,az utóbbi időben talán túl erőszakos is voltam,minden nap hivogattam valakit,de elötte se voltak barátaim.

Nagyon félek hogy soha nem lesznek már barátaim,nem érdeklek senkit sem és magányosan,egyedül halok meg.Egy pokol lesz az egész életem.Barátok nélkül nem lehet élni,ez csak vegetálás de nem lehet életnek nevezni.És nem fogom már sokáig bírni ezt az állapotot,most is elég gyakran sírok meg félek a jövőtől hogy mi lesz velem.Normális életet akarok élni,mint mindenki más.

21/F



2019. jún. 28. 01:24
1 2
 1/14 anonim válasza:
Kezd tiszta lappal az egészet! Nekem is sikerült annyi önbizalmat szereznem, hogy hármasra kerekítenem életem egyik legnehezebb vizsgáját! Van pár trükköm ilyenekhez említsem zenék (fontos ne szomorú hangulatú zene legyen a listán hanem olyan mely feldob hangulatilag), vagy családi körben legyél, vagy esetleg harmadik keres valami motivációt!
2019. jún. 28. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Barátkozni itt is lenne kedved? :)
2019. jún. 28. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el, hogy alakult így, hogy nincsenek barátaid?
2019. jún. 28. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szeretnél velem beszélgetni? Én is hasonló helyzettel küzdök és pont annyi idős vagyok mint Te és még a nemünk is egyezik.
2019. jún. 28. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem jogos az aggodalmad. Simán lehet barátok nélkül is élni, ha képes vagy egy bizonyos fajta önállóságra, és megtalálod azt, ami leköt, szórakoztat.


Ezen felül ott vannak a munkahelyen a kollégák. Ha nem egy búvalb*szott banda, simán összehaverkodhatsz velük.

2019. jún. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nemrég olvastam egy jó cikket. Szerintem segíthetne neked:

[link]

2019. jún. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el pszichológushoz. Nem oldja meg az életed egy az egyben, de segít rálátni összefüggésekre, amik ide vezettek. Hasonlo cipőben járok és nekem is most ez segít.

19L

2019. jún. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Próbálj társaságba járni, keresss pl. valami egyesületet, ahol a többiekkel valamilyen közös értelmet/örömet adó dolgot csináltok.
2019. jún. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia! Ha van kedved beszélgetni, írj nyugodtan.
2019. jún. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A külsőddel lehet valami baj?
2019. jún. 29. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!