Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy érzem sose lesz párom?

Úgy érzem sose lesz párom?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok és soha nem szólított le még egyetlen pasi se,pedig ápolt vagyok,nem vagyok ronda,mondjuk topmodell se,átlagos a kinézetem.Az internetes ismerkedéstől félek,mert rossz tapasztalataim vannak csak,például erről az oldalról is.Nem is érdeklődtek irántam a randikon,csak a kezemet,arcomat simogatták,puszikat adtak,nem hoztak fel témákat.

2019. júl. 5. 16:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Próbáltam, de nem tudok rajta változtatni, mert egy lelki nyomorék lettem gyerekkoromban, de ugye ezt csak az érti meg aki szintén átélte.
2019. júl. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem próbálsz változtatni! Ha akarnál, akkor tudnál! Bele vagy ragadva az önsajnálatba, aminek totál semmi értelme, nem vezet semmi jóhoz. Cselekedj aktívan, mozdulj ki, beszélgess, segíts, önkénteskedj, ne a mások véleményét lesd. Nyugodtan elmehetsz pszichológushoz, mert ez egy hosszú folyamat.
2019. júl. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Eddid 4 lánynál éreztem, hogy odavagyok éret ebből 2 átlag alatti, 1 átlagos és egy szép. Számomra a legszebbek voltak, amiért nem kellettem nekik, az hogy nem nézek ki elég jól, és velem nem lehet menőzni. Közülük 3 pont úgy nyivákol mint te, hogy nem kell senkinek, meg milyen bunkók a pasik, hogy csak a modelleket szólítják le... Mindegy is, míg várod az alfahímet, akár vehetsz is pár(tucat) macskát.

2019. júl. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Jó olvasgatást

[link]

2019. júl. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!