Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az érzés amikor nem kellesz...

Az érzés amikor nem kellesz senkinek felülmúlhatatlan, te mit gondolsz róla?

Figyelt kérdés

A tavaly nyáron megismert lány gyakorlatilag rám se ismer, azzal váltunk el, hogy jó volt megismerni egymást de úgy is lesz más barátnőm már mint nekem.


Pedig semmi rosszat nem mondtam.


Én el se hiszem ha ezt mások mondják. Pedig olyan boldog voltam mikor táncoltubk tavaly.



2019. júl. 13. 21:12
1 2
 11/11 anonim válasza:

Hú de ismerős! Egy darabig rendesen hiányzik, mintha honvágyad lenne(nekem ilyen érzés volt legalábbis). Aztán rájössz hogy talán egész idő alatt leszart, és már kezd téged se érdekelni, már egy párszor nekem is volt hasonló, vagy pont az ellenkezője: azt hittem tetszik és szerelmet vallottam...nem tetszettem.

Én az ilyen esetekből próbáltam következtetést levonni és arra jutottam,hogy se túl hamar, se túl későn nem szabad cselekedni és erre nagyon nehéz ráérezni és szerencse is kell hozzá.

2019. júl. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!