Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki fizikai munkat vegez es...

Aki fizikai munkat vegez es pl lesérül ugye tappenzre megy. Es aki szellemit? Es problema van az hogy dolgozik ugy?

Figyelt kérdés

Szellemi munkat végzek könyvelöi kb. Nem az de igy egyszerübb leirni


Oda kell figyelni hataridöket tartani nem lenne jo dolog tevedni par milliokat, egyeztetni kell ellenörzeseket ellatni.


Csakhogy megesik neha hogy vagy faradt vagyok es majdnemhogy rabukok a billentyüre, vagy szakitason megyek keresztül a parommal es kb egy vulkankitöres meg haboru zajlik a lelkemben, depresszio full mashol vagyok agyilag, kinlodom, meghalnék, igy hogy làssam el a munkàm?


Amig a fizikai dolgozo lesérül kiirja az orvos siman egy hetet otthon piheg, de ha a szellemi dolgozo agya "sérül"le, akkor az hogyan làssa el a feladatait?


Nem olyanokrol beszelek amikor ugy is tuleled tulesel rajta meggyogyulnak a sebek, hanem amikor kesz kaosz van biztos volt mar sokaknak ilyan hogy legszivesebben leinnà magàt csak vagy ilyesmi érzés


2019. aug. 9. 11:47
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
Ogen az tölem függ hogyan koncentralok törött labbal a munkamra. Ugyanis NEM feltetele a lab a munkavegzesemhez.
2019. aug. 9. 13:03
 22/47 A kérdező kommentje:

De nehezen megy at

Irok peldat


Ha egy asonak eltörik a karja nem tud dolgozni

Ha egy könyvelö atmenetileg amnezias lesz akkor ö sem.


Amig az aso tappenzre mehet addig a könyvelö viszont makk egeszseges eppen es erre hivatkozva elvarjak a munkat!!

2019. aug. 9. 13:05
 23/47 anonim ***** válasza:
100%

Ha amnéziás leszel, akkor senki nem várja el tőled hogy ellásd a munkád.

Mellesleg a fizikai munkástól sem.

A mentális problémák pont ugyanúgy képesek hátráltatni bárkit, lényegtelen hogy milyen munkát végez.

2019. aug. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:
De jelenleg amnezias vagyok. Megsem hivatkozhatok arra hogy mert a gondok
2019. aug. 9. 15:04
 25/47 anonim ***** válasza:
100%
Már mitől lennél amnéziás?
2019. aug. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz, ő ezt bizonyítja és kiírást állít elő.
2019. aug. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:

Szoval mivel ugy sem bizonyitana hogy nem vagyok munkakepes, akkor joforman a tappenz hianyzas szabi stb szellemi bajok eseten nem jar a munkavallalonak csak ha max komaban fekszik vagy hasonlo.


Azt hittem lesz itt par könyvelö vagy ilyesmi aki elmondja mégis hogyan dolgozik ha érte öt valami olyam baj ami nem latszik.

2019. aug. 9. 16:10
 28/47 anonim ***** válasza:
100%
Csak halkan jegyzem meg, hogy ha elmész a háziorvosodhoz és elsírod a problémádat, hogy te agyilag ki vagy merülve és depressziós vagy, marhara nem fogja erdekeli milyem munkakorben dolgozol. Akkor sem, ha a labadat torod el, akkor sem, ha a karodat. Mehetsz tapoenzre.
2019. aug. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra sem értem, miért kell ehhez könyvelő. Egy asztalos vagy burkoló vagy villanyszerelő mentális gondja nem számít?
2019. aug. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:
Mert a könyvelönek muszaj agyban ott lennie.mert azzal dolgozik. Ahogy a siraso meg a kezevel. Munkaeszköz.
2019. aug. 9. 16:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!