Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki fizikai munkat vegez es...

Aki fizikai munkat vegez es pl lesérül ugye tappenzre megy. Es aki szellemit? Es problema van az hogy dolgozik ugy?

Figyelt kérdés

Szellemi munkat végzek könyvelöi kb. Nem az de igy egyszerübb leirni


Oda kell figyelni hataridöket tartani nem lenne jo dolog tevedni par milliokat, egyeztetni kell ellenörzeseket ellatni.


Csakhogy megesik neha hogy vagy faradt vagyok es majdnemhogy rabukok a billentyüre, vagy szakitason megyek keresztül a parommal es kb egy vulkankitöres meg haboru zajlik a lelkemben, depresszio full mashol vagyok agyilag, kinlodom, meghalnék, igy hogy làssam el a munkàm?


Amig a fizikai dolgozo lesérül kiirja az orvos siman egy hetet otthon piheg, de ha a szellemi dolgozo agya "sérül"le, akkor az hogyan làssa el a feladatait?


Nem olyanokrol beszelek amikor ugy is tuleled tulesel rajta meggyogyulnak a sebek, hanem amikor kesz kaosz van biztos volt mar sokaknak ilyan hogy legszivesebben leinnà magàt csak vagy ilyesmi érzés


2019. aug. 9. 11:47
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
Pl en sirva riva is fel tudom tenni a függönyt pl de sirva riva abszolut nem erdekel mennyi adot kinek kell fizetnie.
2019. aug. 9. 16:47
 32/47 anonim ***** válasza:
100%
Az ég áldjon meg, te ennyi esszel tényleg szellemi munkát végzel? Nem hiszem el. Menj el az orvoshoz, sírd el a bajodat, ki fog irni tappenzre
2019. aug. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
92%

"Mert a könyvelönek muszaj agyban ott lennie"

Mindenkinek muszáj agyban ott lennie.

Ha agyilag kivagy, attól még nem épül le az agyad és nem felejtesz el számolni. Csak épp kevésbé tudsz a dolgodra koncentrálni ha közben más dolgok aggasztanak.

Pontosan ugyanez a helyzet akkor is, ha fizikai munkát végzel.

2019. aug. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:

Fizikai melohoz fizikum kell. Mint alap.

Szellemihez meg szellem.mint alap.


Mert azzal dolgozik az ember.


Kb a tücsök a làbàval ugrik ugye, az elefant az ormanyaval sziv, a sakkjatekos meg a fejével agyal, hoembert pedig a kezünkkel epitünk.


Tehat a tücsök nem tud lab nelkül ugrani, az elefant ormany nelkül vizet szivni, a sakkjatekos agy nelkül sakkpartyt nyerni, a hoember pedig nem lesz meg kezek nelkül.


Köszi a vàlaszokat. Majdcsak tulelem. Amugy orvosom sincs. Illetve gyerekkoromban voltam utoljara dokinal.

2019. aug. 9. 17:47
 35/47 anonim ***** válasza:
100%

"Fizikai melohoz fizikum kell. Mint alap.


Szellemihez meg szellem.mint alap"


Tökmindegy hogy mi végzi a közvetlen munkát. Ha a tested minden folyamatát vezérlő szerved, az agyad nincs rendben, az pont ugyanannyira korlátoz bármilyen munka elvégzésében.

2019. aug. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Ajánlom hogy végezz fizikai munkát csak 1 hónapig . majd rájössz hogy nem csak és főleg nem fizikum kell oda.
2019. aug. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:
En dolgoztam mar ugy pk szalagon higy ket nap nem alvas volt elöttem. Je tuleltem! De ugyanigy penzügyben nem tudom ha milliot tevedtrem volna felkomaban!!
2019. aug. 10. 12:57
 38/47 A kérdező kommentje:

*nem tudom hàny milliot tevedtem volna



Ne keverjük màr a kettöt össze

2019. aug. 10. 12:58
 39/47 anonim ***** válasza:
89%

Ők, értjük, rendkívül fontos a munkád, kb egy nyitott szívműtét felelőssége van rajtad mindennap.

Sikerül végre felfognjnazzal a csökött kis agyaddal, higy te is elmehetsz táppénzre????

2019. aug. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:

Azt irtàk màr.

En elvekröl kerdeztem.

Csökött agy.



Mekkora lenne mär odaàllni a fönök ele azzal hogy maganeleti gondok miatt bocsi de nem tudok koncentralni? Sokkal jobban toleràljàk azokat a kifogàsokat amik fizikai bajok. En csak ezt nem értem.

2019. aug. 10. 14:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!