Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érezted már magad úgy, hogy...

Érezted már magad úgy, hogy felmondanál/szabadságra mennél pár hónapra, mert annyi rossz történt veled a munkahelyeden?

Figyelt kérdés

2019. aug. 25. 23:21
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
Kórházban voltam mentálhigiénés. Szabi után visszamentem, mivel csak pár hónapja voltam ott, nem tudtam, hogy a naptárba főben járó bűn beleírni, hogy tudassam a részlegvezető főnővérrel , aki akkor nem volt ott, hogy szabin leszek. Nah, miután visszamentem, a részlegvezető nővér nem azt kérdezte, hogy telt a szabi, hanem lekapott a 10 körmömről,hogy ilyen alapon mindenki beírhatná, hogy szabira megy. Senki sem mondta, amikor kérdeztem, akkor sem, hogy tilos beírni. Ez egy olyan munka volt, olyan osztályon, ahol még nem volt ilyen mentálhigiéné. Az osztályvezető főnővér magasról tojt arra, hogy megy a munka, tojt mi denre. Mivel akkor tudtam meg, hogy felvettek Phd- ra, ösztöndíjasra , itt volt az a pont, amikor sírva mentem vissza a kis irodába és megírtam a felmondásom. Mellesleg az orvos volt a szent, a külön kaszt. Nekem ugyanolyan értékes , sőt értékesebb ember a kétkezi munkás, mint egy orvos.
2019. aug. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mikor lekezdtem már fizikai tüneteket produkálni mikor szabi után vissza kellett menni felmondtam. Sose könnyebbültem még meg annyira :D

Érdekes hogy a főnök szájából addig naponta elhangzó " ki foglak rúgni!" hirtelen " gondold meg, szükségünk van rád" mondattá változott....

2019. aug. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!