Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti szóltatok már rá nem...

Ti szóltatok már rá nem köszönő kollégára? Ha igen, mit reagált?

Figyelt kérdés
Tehát valakire, aki rendszeresen nem köszön vissza, vagy előre, ha érkezik.
2019. nov. 16. 11:32
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nekem olyan volt, hogy nem köszönt vissza, éppen szabadságról jött vissza. Rá fél órára odajön szövegelni a munkámra, valamit kifogásolt. Erre megjegyzem, hogy jó hogy megvan még a nyelve, azt hittem, elhagyta a vakáción, hisz az előbb nem volt képes visszaköszönni. Láthatólag elgondolkodott egy kicsit. Bár utána kölcsönösen nem köszöntünk.

A másik esetben csak megjegyeztem, hogy "Köszöntem." Erre avval jött, hogy "Jól van, na! El vagyok épp gondolkodva!". Bár elég furcsa volt, mert ezek szerint a megelőző 5-6 alkalommal pont mindig az elgondolkodott pillanataiban kaptam el.

Szerintem jobb rájuk szólni, talán nevelődnek egy kicsit.

2019. nov. 16. 19:44
 12/18 anonim ***** válasza:
Néha, de inkább nem érdekel. Lehet, hogy gyerekes, de már nem köszönök azoknak, akik nekem sem.
2019. nov. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem alázkodom annyira, hogy ilyeneknek előre koszonjek. Eddig csak olyan munkahelyem volt, ahol csak a zizik köszöngettek, normális ember nem köszön minden áldott munkakezdéskor es hazamenetelkor.
2019. nov. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

En max poenra veszem vagy fel sem tünik.


Pl reggel ha nem köszönnek vissza, csak megjegyzem, latom, még alszol, az erö legyen veled :D

Vagy neha poenbol helyette is köszönök


Pl jo reggelt!-nincs valasz-erre folytatom hanggal: hàt, nekem is jo reggelt!:D


Vagy tàvozaskor nem köszön

Akkor megjegyzem hàt nem vettünk egy érzékeny bucsut az biztos :D


De hogy ilyeneken fennakadni, még nem jutott eszembe

2019. dec. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem.Ha valaki többször nem fogadja a köszönésemet,akkor nyilván nem kíváncsi rám.Nem vagyok szerelemes senkibe,szóval onnantól kezdve letojom.
2019. dec. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem szólok, mert aki nem köszön annak baja van velem. Tiszteletben tartom, mindenkinek joga van duzzognni.
2021. aug. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Egyszoval, kulturalt ember nem tanitgatja illemre a masikat.
2021. aug. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Miután én sem köszönök annak akiket utálok, így nem érdekel.
2021. aug. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!