Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan emberekről, akik úgy hagyják magukat kizsákmányolni, hogy közben vidám képet vágnak?

Figyelt kérdés
Többször is találkoztam már evvel a típussal. A munka embertelen mennyiségű, a körülmények állatiak és ilyesmi. De ők vidám arccal ugranak a főnök minden szavára, sőt, néha önként is. S közben láthatólag jókedvűek és viccelődnek egymással. (Engem meg leszólnak, hogy miért nem mosolygok.) És én, ha nem akarok csicskulni, akkor a főnök velük példálózik. Hogy ők meg képesek érteni, hogy néha jobban kell hajtani. Meg hogy őket bármikor megkérheti, hogy dolgozzanak heti hét napot reggeltől estig. Csak én alkuldozom, ez nem a helyes mentalitás. Ti is úgy gondoljátok, hogy elsősorban az ilyen dolgozóknak köszönhető az, hogy egyáltalán létezik a főnöki zsarnokoskodás?
2019. nov. 23. 09:23
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
66%
Mit szólók? Átlag magyar.
2019. dec. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 A kérdező kommentje:
20: Én olyat is hallottam már, hogy kínában egyes munkahahelyeken műszakkezdéskor alá kell írnod egy papírt arról, hogy munka közben nem próbálsz meg önygyilkos lenni.
2019. dec. 7. 12:14
 23/54 anonim ***** válasza:
53%

Jah feltartanà a munkàt a hulla szallitas es leallna az üzem. Az meg kiesés ugye.

A magyarok a szemükben lusta népség igy is.

Öket szerintem mar mig beszelni sem tudnak de màr erre az allati igavonasra tanitjàk. Vilàgképük sincs.


Komolyan az foglalkoztat csak hogy tudnak ilyen körülmenyek között raadasul tulnépesedni. Nincs is életük. Agyuk. Gyereket munkahelyen nevelnek. Nem emberi ami nàluk megy.

2019. dec. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
53%

Konkretan azt a videot sajnos nem talàlom, nagyon régen lattam, de egy körülbelüli képet adhatnak az alabbi cikkek


Igy élnek mini lakàsokban egymas hegyén hàtàn

[link]


[link]



Itt màr ki vannak purcanva a meloban

[link]


10 millio gyerek dolgozik, a legfiatalabb 5 éves

[link]

2019. dec. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
52%

Boldog-ot miert nulla szazalekra szavaztatok? Csak most lattam? Senki nem asszocial a Bibliai tezisre? Ez annyira alap poen pedig, de ha muveletlen egy tarsasag, nem ertheti. Es azt hiszi KOMOLYAN irom... :DDD

Tehat ez kb a szint.

2019. dec. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:
25: Azért van lepontozva, mert érthetetlen. Ki vagy mi a boldog?
2019. dec. 17. 09:13
 27/54 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem hagy vigyorogjanak, csak utána a belső frusztraltságát e a munkatarsain vagy családjan töltse ki vgy le.
2019. dec. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
83%

Ilyen a magyar. Szeret szopni.

Munkahelyemen, legutóbbi nap történt: üzletsoron egy csaj bezárt reggel, mert nem érezte jól magát és inkább orvoshoz ment.

Erre két "kolléga" reakciója:

-"Hát de csak ezért bezárni?? Mi négykézláb is bejártunk mindig dolgozni."

-"Hát bizony, én még a törött lábammal is".


Igaz, ez már 50feletti korosztály. Sajnos néhány fiatalba még sikerült beleverni a sztahanovizmust, de hála az égnek, kikopóban van. Fiatalok, ne legyetek ilyenek! Nem éri meg !!

2019. dec. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:

Mate evangeliumabol idez

nem vagyok vallasos;de

#joistengyerele

2019. dec. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
53%
Sajnálom őket. Ismerek pár ilyen embert, a mostani munkahelyemen is van néhány. Szerintem ez általában pótlék nekik, azt látom, hogy nincs meg a normális családi és baráti kör sem. Hobbi sem igazán. Nyugdíjazás után meg gyakorlatilag szétesnek.
2020. febr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!