Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan emberekről, akik úgy hagyják magukat kizsákmányolni, hogy közben vidám képet vágnak?

Figyelt kérdés
Többször is találkoztam már evvel a típussal. A munka embertelen mennyiségű, a körülmények állatiak és ilyesmi. De ők vidám arccal ugranak a főnök minden szavára, sőt, néha önként is. S közben láthatólag jókedvűek és viccelődnek egymással. (Engem meg leszólnak, hogy miért nem mosolygok.) És én, ha nem akarok csicskulni, akkor a főnök velük példálózik. Hogy ők meg képesek érteni, hogy néha jobban kell hajtani. Meg hogy őket bármikor megkérheti, hogy dolgozzanak heti hét napot reggeltől estig. Csak én alkuldozom, ez nem a helyes mentalitás. Ti is úgy gondoljátok, hogy elsősorban az ilyen dolgozóknak köszönhető az, hogy egyáltalán létezik a főnöki zsarnokoskodás?
2019. nov. 23. 09:23
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:
39: No de persze a te döntésed mit csinálsz. De mindent összevetve annyit mondanék: Akkor viszont ne sírj, hogy alacsony a fizetés, meg nehezen élsz!
2020. febr. 21. 07:36
 42/54 anonim ***** válasza:
68%
És szerinted az jó lenne ha csak a "maradék" menne apolonak? Szerinted az jó lenne ha olyanok apolnanak akik csak ugrodeszkanak használják és rohadtul nem akarják ezt csinálni?
2020. febr. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:
42: Nyilván akadna pár olyan, aki jól ki tudna jönni abból a fizetésből különböző okok miatt (még szüleivel él, valamiféle rendszeres juttatást kap stb.). Ők végülis, amíg ott vannak, lehet, hogy szeretnék csinálni.
2020. febr. 21. 08:17
 44/54 anonim ***** válasza:
68%
Ahol sűrűn váltják egymást ott mindig munkaero hiány van. Ahol hiány van meg nem lesz jobb a helyzet. Ez egy ördögi kör
2020. febr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:

"Ti is úgy gondoljátok, hogy elsősorban az ilyen dolgozóknak köszönhető az, hogy egyáltalán létezik a főnöki zsarnokoskodás?"


Igen,benne van a pakliban.A másik véglet meg az,akik mindenre sz4rnak,miattuk lesz idegbeteg a főnök,és azokat ostorozza, akik egyébként normálisan dolgoznak.

2020. okt. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:

Ok bolcsek. Te a szamar szenved vagy. Te ezzel a csicskazos dumaddal ottmaradsz a mocsarban. Aki mosolyogva galyazik, azt az elet viszi a maga utjan felfele. De legalabbis boldogan hal meg.

Te a tipikus magyar mentalitast reprezentalod. Nincsen epito jellege, viszont rohadtul frusztralt vagy.

2021. jan. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 A kérdező kommentje:

46: "Aki mosolyogva galyazik, azt az elet viszi a maga utjan felfele. De legalabbis boldogan hal meg." Ők legalábbis ezt képzelik, beszélik be maguknak. Ahogy a szegények is szeretik avval hitegetni magukat, hogy jó ez nekik így, nem is vágynának gazdaságra, meg ilyen-olyan javakra, mert azokkal csak gond van.

Dehogy nincs építő jellege: Az, hogy nem kell tűrni, hanem lázadni kell, kiállni magunkért.

2021. jan. 24. 07:29
 48/54 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hogy "lázadsz"? Úgy tűnik mindig ugyanabban a helyzetben találod magad.
2021. okt. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:
48: Nem találom mindig ugyanabban a helyzetben magamat, csak egy párszor voltam már. Úgy "lázadok", hogy valahányszor ilyen helyzet áll elő, rögtön elkezdek keresgélni más munkát, nem pedig ott nyomom évekig alázatosan, mint a birkák, akikről a kérdésem szól. És ezt amúgy érdemben nem lehet előre látni, csak miután már ott dolgozol. Az állásinterjún nyilván nem fogják megmondani, hogy úgy készülj, hogy ha ott dolgozol, az életed javarészt a melóhely körül fog forogni.
2021. okt. 14. 18:16
 50/54 anonim ***** válasza:
46%
Gondolom sűrűn váltasz munkahelyet.
2021. okt. 15. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!