Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan emberekről, akik úgy hagyják magukat kizsákmányolni, hogy közben vidám képet vágnak?

Figyelt kérdés
Többször is találkoztam már evvel a típussal. A munka embertelen mennyiségű, a körülmények állatiak és ilyesmi. De ők vidám arccal ugranak a főnök minden szavára, sőt, néha önként is. S közben láthatólag jókedvűek és viccelődnek egymással. (Engem meg leszólnak, hogy miért nem mosolygok.) És én, ha nem akarok csicskulni, akkor a főnök velük példálózik. Hogy ők meg képesek érteni, hogy néha jobban kell hajtani. Meg hogy őket bármikor megkérheti, hogy dolgozzanak heti hét napot reggeltől estig. Csak én alkuldozom, ez nem a helyes mentalitás. Ti is úgy gondoljátok, hogy elsősorban az ilyen dolgozóknak köszönhető az, hogy egyáltalán létezik a főnöki zsarnokoskodás?
2019. nov. 23. 09:23
1 2 3 4 5 6
 51/54 A kérdező kommentje:

50: Relatív, hogy mi a sűrű. Volt, ahol 2 évig voltam, és ott szerettem. Csak beleestem a leépítésbe. Tavaly márciusban meg a covid miatt vesztettem el munkát, amit szerettem.

De végeredményben mire akarsz kilyukadni? Honnan láthatná az ember előre, hogy a helyen, ahova felveszik, majd ki próbálják zsákmányolni?

2021. okt. 15. 08:11
 52/54 anonim ***** válasza:

"Csak én alkuldozom, ez nem a helyes mentalitás.

Engem meg leszólnak, hogy miért nem mosolygok."


Lehet téged ezért nem kedvelnek a munkahelyeden, mert mindig negatívan állsz a munkához és mindig lázadó hangulatban vagy, így érthető hogy leszólnak és a főninek feltűnő vagy.

Na és mi lenne ha tennél egy próbát és megfordítanád ezt a hozzáállásodat és te is "színészkednél" ?

Nem kötekedésből írom ezt, csak sajna ma már mindenhol ezt kell tenni, hogy lépést tudj tartani a többi "színésszel" és hogy életben maradj, mert ha nem, akkor mindig az alsó lépcsőfokra fognak dobni.

2021. okt. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 A kérdező kommentje:
52: Színészkedésből tegyek úgy, mintha semmi bajom nem lenne avval, hogy egy héten szabadnap nélkül dolgozzak?
2021. okt. 15. 17:11
 54/54 anonim ***** válasza:

ma 17:11

Sajna igen, ha "életben " szeretnél maradni, mert a számlákat ki kell fizetni.

Félre kell tenni a büszkeséget, hogy talpon tudjon maradni az ember, ez kell ma elfogadni...

2021. okt. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!