Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Derogál a munka? Hogy kezeljem...

Derogál a munka? Hogy kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés

Tegnap 15:29 perckor a feladataimat elláttam, megcsináltam amiket meg kellett és kitalálnak még extrákat ráadásul a műszakvezető karba tett kézzel ülve ad utasításokaz, hogy még ott maradt a szemét meg még csináld meg..és hallom máshonnan is, hogy addig nem mehetsz el, amíg...na ott fogtam mérgembe leraktam a seprűt mit képzelek én magamról. Jön utánam nekem derogál a munka, mit képzelek én magamról és amúgy is sietek egy olyan buszhoz ami 16.15kor indul van mèg 40 percem tudtam volna maradni (ingyen puszira). Én lassú vagyok, azért nem végeztem persze, ha extra feladatokat adnak és amúgy jó pihenést aztán becsapja az ajtót. De tényleg mindent megcsináltam már reggel a zárásra készültem volt mindenük ráadásil közlik, hogy te 30kor nem mehetsz el amíg nem segítettél nekem, mert sokan vannak.

Mi az, hogy nem mehetek el 30kor?

Az a kifogásuk, hogy másnak is van családja az nem érv, hogy ketten vagyunk a párommal és váltjuk a gyerek felügyeletét meg ő neki nem tetszik, hogy 40 percem van még a buszig és eljövök félkor. Tartok tőle, hogy cseszegtetni fognak és jön a nagyfőnök is kedden.


2019. dec. 8. 06:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszi nem a munkával van bajom csak azt érzem szándékosan mindig túlóráztatni akarnának ingyen én meg nem vagyok hülye.

Nem rúgtak ki egyébként, hiszen nincs emberük csak az bosszant, hogy aki ott van hülyének nézik..

A munkaidő pedig rugalmas-fix vegyesen van beosztás aszerint járunk én most két napot itthon vagyok holnap már megyek.

Tegnap is felmondott a 4. ember a hónapban. Igazából leírni nem lehet, mi volt ezt látni kellett volna csak hirtelen elegem lett abból, hogy mindig fenyegetnek nem mehetsz addig haza, amíg nem mehetsz szünetre, amíg holott 15.30kor vége a munkaidőnek és 29kor kitalálnak olyan feladatokat, hogy 5-10 percet ráhúzzál és mondom eg csak extra, mert amiket meg kellett csinálni azokkal megvoltam időre..

2019. dec. 9. 10:54
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy levonod milyen ember vagyok 🤔te is bizonyára sokat érsz mondjuk nem az én szememben a maásokéban biztos.

Az fel se merült a kis buksidban, hogy olyan helyen lakok ahol nem nagyon van munka?

Vagy, ha van is mindenhol szar fizetések vannak? Te biztos orvos vagy mérnök lebetsz ennyi ésszel 🤔

2019. dec. 9. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!