Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért kelt visszatetszést ha...

Miért kelt visszatetszést ha megmondja valaki a munkahelyén hogy kvázi hobbiból van ott? Nem a pénzért mert a férje eltartja?

Figyelt kérdés

Miért kelt állati nagy visszatetszést egy munkahelyen az ha egy nő megmondja hogy őt a férje -aki jól menő vállalkozó - tartja el, és csak hobbiból vállalta el a 4 órás részállást mert szó szerint unatkozott otthon és hogy emberek között legyen meg hogy csináljon is valamit hát elvállalta ezt a 4 órás részmelót.

8 órába is jöhetne de az fárasztó az már sok, elég ez a 4 óra, úgyse a pénzért van itt, a férjének annyi bevétele van hogy ez a 80.000 amit ő itt 4 órában keres, az zsebpénz, elmennek a hétvégén 2x szórakozni és el is ment az egész. De ő nem is ezért van itt.


Ez az egész így egyes kollegák között állati visszatetszést keltett, sokan a háta mögött kifejezetten gyűlölik ezért a nőt.

De voltaképp miért? Mert neki nem élete a munka, nem függ tőle, megteheti hogy gondol egyet, a főnök beszólt neki ő meg azonnal pakol és távozik? Mert nem ebből él, és szarhat az egészre, addig van itt míg „jólesik“?

Ez a bajuk vele?


2020. febr. 9. 10:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
54%

# 18


Igazából nem jelentheted ki a másikról, hogy elunja az agyát. Nem ismered őt pár, névtelen oldalon tett megjegyzése alapján, mint ő saját magát.

Sőt, lehet, hogy valami adott dolog az enberek 99%-ára igaz, de attól még ott lehet 1 %, akikre nem.



Egyébként én egy munkahelyen 3 óra alatt már biztosan elunom magam, unom, amit csinálok, bármi is legyen az.

2020. febr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%
Mert szánalmas hogy a férje tartja el.A nő semmit sem ért el az életben,csak kifogott egy gazdag palit és erre büszke.
2020. febr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
50%

Ha jó a munkája, engem ugyan nem zavarna.

Nem egy ilyen kolléganőm volt már. Minddel az volt a gáz, hogy a munkája hajítófát nem ért, és kb. a felük fejlődni képtelen primitív idióta volt.

2020. febr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

".A nő semmit sem ért el az életben,csak kifogott egy gazdag palit és erre büszke."



ÓÓÓÓÓÓÓ de szar duma. Bár én is elérnék csak ennyit és nem többet hogy kifogok egy gazdag palit, aki eltart!! Bár elérnék! Hidd el én többet nem is akarnék ez bőven elég lenne. NEKEM.


Én nem járnék be még 4 órába se

2020. febr. 9. 17:10
 25/29 anonim ***** válasza:
32%

Az ilyet hívták régen KMK-snak.

Aztán majd elválnak,a nőnek meg nem marad semmije

2020. febr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%
Végülis a függetlenségét adta fel,a férjétől függ.Ebben semmi irigylésre méltó nincs.Inkább sajnálnivaló.
2020. febr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

"Aztán majd elválnak,a nőnek meg nem marad semmije


ez már csak a tipikus magyar síkproli "dögöljön meg a szomszéd tehene is " mentalitás. Ugyanazt a szart fújod mint egynémely szottyadt élete semmi 50-es liba itt. Hogy majd elválik és akkor földönfutó lesz.... ja. Vagy nem.

Mondjuk a két gyerek miatt már csak a vagyonmegosztás miatt se lehet földönfutó, de ezt egy kádárprolinak elmagyarázni esélytelen.


Mert a síkproli csak azt látja hogy háááá mmíííí az hogy valaki nem hónapról hónapra él a szaros kis béréből hanem azonnal otthagyhatná az egészet... háá mííííí azz!! Máglyára vele! Igaz?

2020. febr. 9. 17:17
 28/29 A kérdező kommentje:

Meg eleve mi az hogy valakinek jobb és k9nnyebb az élete mint nekem? Hogy nem most főz mert van bejárónője meg eleve gondol egyet és elmegy egy étterembe! Hát mi az hogy nem a spáros akciót nézi hol olcsóbb a döghús 5 ft-tal,hanem van képe étterembe menni és ott kiszolgáltatni magát! Keresztre vele ! Pusztuljon! Legyen mindenkinek szar mint nekem.

Prolik.

2020. febr. 9. 17:26
 29/29 anonim ***** válasza:
0%

Mit irigykednék rá?Én szégyellném magam,ha a páromnak kell eltartania.Hánynom kell még ennek a gondolatától is.

Nem hónapról hónapra él?Na és?Az a nő csak egy élősködő.

2020. febr. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!