Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hamarosan jön a jó idő,...

Hamarosan jön a jó idő, munkahelyemen szeretnék hordani cicanacit. Munkavégzésben ez zavaró lehet?

Figyelt kérdés
2020. febr. 19. 10:46
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Mások is hordtak ilyen ruhadarabot, más munkakörökben is,szerintem őket sem néztèk meg, nálunk mindenki a munkájára koncentrál, még a rózsaszìn haj se kirìvó, ha vásárlókat kell fogadni. Azért majd rákérdezek. Köszi mindenkinek!
2020. febr. 19. 11:08
 12/32 anonim ***** válasza:
41%
A cicanadrág nem utcára (pláne nem munkába) való viselet, csak ezt rengetegen nem tudják.
2020. febr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
75%

Cica nadrágot is felvehetzs akik szerint nem valo azoknak biztos kényelmesebb egy kemény kényelmetlen farmer,és abban hajolni dolgozni sem túl jó.

Ami fontos : hosszított popsit takaró felsovel vedd fel ne röviddel !!

Röviddel tényleg ne.

2020. febr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Én azt láttam, hogy nálunk a csajok szìvesen viseltèk, jól éreztèk benne magukat, nem érte szó a házukat.De hallottam olyat is, hogy ez zavaró tényező lehet. Ezért merült fel bennem ez a kérdés.
2020. febr. 19. 11:25
 15/32 anonim ***** válasza:
66%
Vegyél olyat ami vastagabb ( nem szörmés) és ilyen farmerhatású. Az szerintem nem fog átlátszani.
2020. febr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet!
2020. febr. 19. 11:34
 17/32 Betti980702 válasza:
54%

Én kb 4-5eve nem hordok farmert utalom kenyelmetlen,csak cicanadragot hordok.

Altalaban farmerhatasut de van koztuk 1-2fekete is de gyik sem latszik at erre mindig figyelek.

Nekem eddig egy munkahelyemen sem szoltak erte pedig ebbe dolgoztam eladokent is konyhan is.

"Cica nadrag nem nadrag!"

Ezt a hulyeseget a nadragnak az a lenyege hogy takarja Amit takarnia Kell es ha ez nem atlatszo a celnak tokeletesen megfelel!!

2020. febr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
74%

A cicanadrág eredeti funkciója harisnya, hosszú pólóval például működik, jelenleg egyébként vannak már olyna cicanadrágok, mint a korábban írt farmer hatású, ami nem olyan mintha csak testfestés lenne, mert reméleme zt a problémát nem kell elmagyarázni, sok cicanadrág annyira kiad, mintha csak színesre festették volna a csajon s*ggét :D Ez a probléma igazából ezzel, arról a fajtáról meg ne is beszéljünk ahol kicsit kifeszül, mondjuk egy lehajlásnál, és bugyi, szárnyabetét, tampozsinór, minden látszik....


A vastag cicanaci jó időben nem tudom mennyire előrelépés mondjuk, de a vékony meg problémás. Az is probléma lehet, hogy komolyan vesznek e az emberek egy cicanaciban, mondjuk ha egy fagyispultban állsz, akkor marhára mindegy, de ha bármi szellemi munkában vagy, akkor elég nehéz komolyan venni ahogy apénzügyekről beszélsz jóganaciban :D

2020. febr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
83%

A szerződést kell átnézni. A szerződésnek egy része kitér a dresscode-ra, vagyis mit nem hordhatsz. Nálunk például a cicanadrág is bele van írva.


Ez annyit jelent, hogy, ha cicanadrágot vennék fel és bemennék azonnal küldenének haza és, ha mázlim van, a napokban nem ül össze a vezetőm a manager-rel és a HRel, hogy adjanak egy írásbeli figyelmeztetést vagy nem rúgnak ki, hanem annyival megúszom, hogy hazaszaladtam átöltözni-

2020. febr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
83%

Az én szakmámban már az irodába sem engednének be nem megfelelő (pl. cicanacis) öltözetben.


Persze biztos vannak helyek, ahol tök mindegy, úgyhogy elmegy az is...

2020. febr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!