Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hamarosan jön a jó idő,...

Hamarosan jön a jó idő, munkahelyemen szeretnék hordani cicanacit. Munkavégzésben ez zavaró lehet?

Figyelt kérdés
2020. febr. 19. 10:46
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
69%

Mint ahogy írták, jobb helyeken nem engedik a cicanadrágot. Nem véletlenül. És ezen gondolkodj el, hogy ha ennyi helyen tiltott, akkor te miért akarnál ilyenben utcára/munkába menni, még úgy is, ha mások is hordták nálatok.

Szerintem rettentő igénytelen viselet, akkor is, ha farmernak van álcázva. Prolis és ócskahatású.

Ha olyan munkám lenne, ahol engednék, akkor is megtisztelném magam és a környezetemet azzal, hogy normálisan öltözöm fel.

2020. febr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
68%

A cicanadrág egy max. tízéves - még teljesen fejletlen - nádszálvékony kislány viselete. Nekik jól áll.


Felnőtt nőknek, akiknek van csípőjük meg combjuk, nevetséges az ennyire testhez simuló, vékony ruházat, mert olyan, mintha elfelejtettünk volna szoknyát venni a harisnyára.

2020. febr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
61%
Ne aprózd el, menj inkább be bugyiban
2020. febr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
74%

Igazából munkakör a lényeg, a cicanacit a kiscsajok hordják, ahol kiscsaj jó dolgozni, ott oké, ahova meg egy nő kell, tehát egy női karakter, akit komolyan kell venni oda nem lesz jó.


Te melyik akarsz elnni az is jó kérdés lehet, kiscsaj, vagy nő?

2020. febr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

"még a rózsaszìn haj se kirìvó, ha vásárlókat kell fogadni. Azért majd rákérdezek"

Ezzel így nem értem egyet, mert elitek helyeken meg pl szállodákban sem megengedett bármi azért, mert a vásárlót el kell fogadni. Tudod ez olyan,mint az étteremben h a vendégnem mindig igaza van akkor is ha nem.

Nekem pl van tetkó a csuklómon, nem látszódhat ki, mert az ügyfél... Pedig jönnek hozzám nyakig kivarrva is. De nekem tilos! Nyilván 8 évvel ezelőtt nem gondoltam volna h majd itt dolgozok.

2020. febr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
33%

Hát elég viccesek a válaszok. Miért lenne kiscsaj egy leggingstől? És ha az, miért baj?


Kérdező, azt vedd fel amiben jól érzed magad. Én is cicanaciban és sportcsukában írom a programkódomat, pedig csoportvezető vagyok.. senki nem vesz kevésbé komolyan emiatt.

2020. febr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
70%
A cicanadrágot ép ízléssel élő ember nem visel. Kb mint ha harisnyában mennél dolgozni, és nem vennél fel rá nadrágot.
2020. febr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem függ a munkádtól is, azaz, hogy mit végzel. E mellett sötét rendben, de fehért nem javaslok férfiként.
2020. febr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Amúgy azzal értek egyet, aki írta, hogy a cicanacit kislányok viselik. Unokahúgom alsótagozatos. Az ő osztálytársai meg úgy alsóbb évesek, főképp elsősök viselik ősszel meg tavasszal, nagy ritkán nyár elején.


Én is elsős vagy másodikos koromban vettem fel otthon pl cicanacit, vagy ha valami kirándulásra mentünk, akkor a suliba.

Felnőttként is hordtam cicanacit amikor bejött a nyár, de hűvösebb vot; de egy egyberuha (szoknya) ALÁ vettem fel. Magában már nem hordom. Ha egy cicanacis felnőttet látok, szoknya nélkül, nekem is hiányérzetem van.


Ettől függetlenül, visszatérve a munkára, a szerződéshez kell tartanod magad. Ha Te aláírtál egy papírt amiben benne van, hogy tilos a cicanaci, nem veheted fel. Akárki is nyomott nekem piros kezed, ez így van.

2020. febr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
De basszus nem azért nem kell hordani cicanacit, mert benne van a szerződésben. Egyébként meg normális ember nem ír alá olyan szerződést, amiben ilyenek vannak, hogy miben lehetsz, meg miben nem.
2020. febr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!