Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hamarosan jön a jó idő,...

Hamarosan jön a jó idő, munkahelyemen szeretnék hordani cicanacit. Munkavégzésben ez zavaró lehet?

Figyelt kérdés
2020. febr. 19. 10:46
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Utolsó, a legtöbb munkahelyen van dresscode, amit beleírnak a szerződésbe. Akinek kell a pénz, az bizony ezt a részét is aláírja. Ha nem írod alá, nem fogadod el az állást. És bizony, egy ilyen munkahelyen, azért nem szabad hordani a cicanacit, mert benne van a szerződésben, hogy nem szabad hordani. Nekem is furcsán hatott ez még gimis koromban é utána is pl az első munkahelyemen egyenruhánk volt, szóval nem volt külön öltözködős része a szerződésnek csak annyi, hogy viseljük az egyenruhát, a másodikon meg nem volt külön öltözködéssel kapcsolatos része a szerződésnek, de az utóbbi kettőben (ahol az egyiknél kb 2 évet töltöttem el, a másodiknál meg 3 éve ott vagyok)külön oda van írva, hogy mit lehet hordani. És bizony eléggé nagy szamárság lemondani egy remek állásról, mert nem hordhatsz miniszoknyát, cicanacit, farmert, stb.
2020. febr. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

"De basszus nem azért nem kell hordani cicanacit, mert benne van a szerződésben. Egyébként meg normális ember nem ír alá olyan szerződést, amiben ilyenek vannak, hogy miben lehetsz, meg miben nem."


Ez egy jókora butaság. Flávikának igaza van a legutóbbi kommentjében is.

2020. febr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!