Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Álló munkát hogy bírjátok ki?

Álló munkát hogy bírjátok ki?

Figyelt kérdés

Mik a tippek ? Bármi használható érdekel mert megdöglök! Talpbetétem van,nem segít semmit,egy hete dolgozom itt és muszáj dolgoznom de egyszerűen nap végére mintha combtól nem lenne lábam csak a masszív fájdalmat érzem.

Hétfőn ujra menni kell és már előre rettegek mert könnyezésig fáj.



2020. márc. 7. 12:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Tornaztasd a labad mikozben állsz, ha tudsz néha menj egy kort.
2020. márc. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem lehet elmenni a helyemről,csak fix szünetben.
2020. márc. 7. 12:52
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Valamennyire megszokod, de a fájdalom nem múlik el teljesen.

A legjobb, ha elkezdesz keresgélni másik munkát. Az a munkahely, ahol úgy várják el az egész napi állást, hogy se cipő, se állas könnyítő szőnyeg, sőt igazából ülve is ugyanezt meg tudnád csinálni, az csak betegre fog hajtani.

2020. márc. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs más lehetőség és 10 hónap után örülök,hogy legalább ez is van. tehát azt kellett elfogadni.Gyári munka,úgy látszik végképp nem bírom. Igyekszek még kitartani azért.
2020. márc. 7. 13:01
 5/23 anonim ***** válasza:
81%

Ahogy az egyik mondja, par het utan jobban hozzaszoksz, de az egyhelyben allas iszonyat terhet ró a lábra. Total mindegy, hogy milyen talpbeteted van.


Tenyleg ne hagyd abba a keresést, mert par honapon belul hatalmas visszereid lesznek. Ha hajlamos vagy ra.

Plusz, sajat tapasztalat, hogy hiaba van munkad, semmi eleted nem lesz, mert amikor hazaersz, csak arra vagy kepes, hogy lefekudj az ágyra es hetfoig fel se kelj.


Annyit meg talan megtehetsz, bar nem tudom hol dolgozol, hogy kerj egy allassegitot,

[link]

[link]

valami hasonlo, nem igazan szek, de konnyebbe teszi.

Ahol en dolgoztam, ott voltak ilyenek, aki kerte.

2020. márc. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Nem tehetem meg hogy felmondjak pedig szivem szerint azt tenném

Csak 10 hónap után végre van allasom

Csak már a háziorvosomnak ( itt lakik az utcában ) könyörögtem,hogy Xilox vagy más erős fájdalomcsillapítót adjon.

2020. márc. 7. 13:41
 7/23 A kérdező kommentje:
Ezt az állás segítőt megkérdem, még sosem láttam ilyet.
2020. márc. 7. 13:41
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg váltogasd a lábad pihenő állásban, és lépegess 5 centiket erre arra.
2020. márc. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak azt tudom írni, hogy majd idővel megszokod.

Nem kevés idő. De türhető lesz. Kb fel se fog már tűnni.

Én is melóztam olyan helyen. 22 éves létemre, nap végén hazafelé mantráztam magamban, hogy csak legyen ülőhely a buszon/villamoson. És miután leültem, még ülve is fájt :D

De pár hónap múlva már simán végig álltam hazáig az utat. Volt, hogy fel se merült bennem, hogy "jó, azért most már leülnék"

2020. márc. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
9es akkro meg fogom szokni ? Hazafele a buszon van ülőhely mert céges járat visz olyankor alszom kicsit.
2020. márc. 7. 13:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!