Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Álló munkát hogy bírjátok ki?

Álló munkát hogy bírjátok ki?

Figyelt kérdés

Mik a tippek ? Bármi használható érdekel mert megdöglök! Talpbetétem van,nem segít semmit,egy hete dolgozom itt és muszáj dolgoznom de egyszerűen nap végére mintha combtól nem lenne lábam csak a masszív fájdalmat érzem.

Hétfőn ujra menni kell és már előre rettegek mert könnyezésig fáj.



2020. márc. 7. 12:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

12 órás állást én kompresszios harisnyával bírom

Meg egy nagyon jo Cannaderma krémmel

23/n

2020. márc. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát, mint sok minden, ez is ember függő.

De szerintem igen, meg fogod szokni. Mert meg lehet.

2020. márc. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

11- es

Ha nincs visszerem akkor is jó ez a harisnya ?


Szerencsére “csak” 8 óra nem 12,abba aztán bele döglenék.

2020. márc. 7. 15:58
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen én viszér megelőzése miatt vettem de hát na a viszeret az idő múlásával nehéz elkerülni

Egy pindur nekem is van a combomon

De mondjuk én 2,5l vizet iszok bent meloban

11 voltam :)

2020. márc. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Én 40 éves koromig csak hírből ismertem a gyári, álló munkát. Ekkor az élet rákényszerített. Eleinte iszonyú nehéz volt, de 1-2 hónap után elviselhető lett.
2020. márc. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Ja amugy értékesítőként dolgozom

#11

2020. márc. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
4 és fél hónapot gyáraztam, szörnyen fájt nekem is az elején, ezt ki kell birni, elaludni is nehéz volt. Olyan másfél hónap után lett tűrhető, úgy, hogy, amikor éjszakás voltam, vagy már haza ment a főnökség zokniban voltam és szórtam a talpam alá a lisztet, hogy valami kényelmesebb talajon legyek.. Kötelező volt ez a 700 Forintos ócska klumpa, sportcipőt nem lehetett felvenni. Lett pár visszerem, de az az ér fájás sose múlt el, csak mérséklődött, valamint ha kézerőt is ki kell fejtened az is fog fájni egy hónap után. Nálunk mindenkinek kellett 3-4 nap mire regenerálódott a testünk, úgyhogy mindenki összetette a kezét, hogyha egy huzamban csak 5 napot kellett menni és nem esett hétvégére, hogy 12-ezni kelljen. Menekülj ha tudsz, keress jobbat.
2020. márc. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

A kezem nem fáj és nem fáradt csak a lábam de az brutál.

10hónapig nem volt melóm, és nem merem otthagyni ezt mert nem találok mást 😞 de ha tönkremegy az egészségem annyit meg nem ér szóval ördögi kör ez...

2020. márc. 8. 07:23
 19/23 anonim ***** válasza:

Akkor mondj fel, ha már fix az új helyed! Addig meg keresgélj.


Most én se tudok felmondani, mert munkaidőben ez a legjobb a környéken. De alig várom, hogy picit nagyobb legyen a gyerek, ne függjünk ennyire az oviba járástól, és fel tudjak mondani.

Kasszában dolgozok, 12 óra, és teljesen felesleges állva dolgozni, csak a cég nem hajlandó székeket venni. Aztán csodálkoznak, hogy mindenki felmond pár hónap után?

2020. márc. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Hónapokig nem dolgoztam és kerestem mást de nem volt

Hat ez van hátha megszokom a muszáj nagy úr.

2020. márc. 8. 13:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!