Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Álló munkát hogy bírjátok ki?

Álló munkát hogy bírjátok ki?

Figyelt kérdés

Mik a tippek ? Bármi használható érdekel mert megdöglök! Talpbetétem van,nem segít semmit,egy hete dolgozom itt és muszáj dolgoznom de egyszerűen nap végére mintha combtól nem lenne lábam csak a masszív fájdalmat érzem.

Hétfőn ujra menni kell és már előre rettegek mert könnyezésig fáj.



2020. márc. 7. 12:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én 4órában kibírom
2020. márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Ha csak 4 lenne az semmi 😀😀
2020. márc. 8. 20:53
 23/23 anonim ***** válasza:
Fura, de én pl. pont az ülő munkától készültem ki, prosztata gyulladásom és aranyerem lett pár év után. Szellemei munkát végzek számítógép előtt, sszerencsére beszereztek nekem egy álló/munkállomást aminek lehet állítani a magasságát, az sokat segít, így úgy dolgozhatok ahogy éppen jól esik. De hogy a kérdésedre is válaszoljak, egy magasított szék megoldás lehet, ha a munkahelyi körülmények ezt megengedik, ha nem, még esetleg egy rugalmas munkavédelmi/ergonómiai gumiszőnyeg sokat segíthet.
2020. márc. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!