Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek normális munkahely...

Szerintetek normális munkahely ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Villamosmérnöknek tanulok 2.éves vagyok, így specializációm most kezdődik, és létesitmény energetika felé mennék, el is mentem egy céghez...

heti 20óra munka, vésés, ásás stb. illetve kb megállni nem lehet kiabál az ottani 'vezető'

Ez normális?


2020. márc. 14. 13:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mi a normális?

Az, hogy érettségivel segédmunkásnak vettek fel?

Vagy az, hogy el is mentél ide dolgozni és fel vagy háborodva?

Egyébként nem árt, ha a mérnök tudja, mit is kell csinálni a beosztottaknak.

Én is voltam sm. főiskola alatt a nyári szünetben, nem esett le a gyűrű az ujjamról.

2020. márc. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:D Nem az a baj,hanem hogy nincs kb szünte, ha megállsz már kiabállnak.. :D nem gond nekem a munka,csak hát nem így képzeltem
2020. márc. 14. 13:42
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a normális, hogy van munkaszerződése, be vagy jelentve, fizetik utánad a járulékokat, adókat, betartják az Mt. által előírt munkáltató kötelezettségeket fizetés, pihenőidő, minden egyéb tekintetében.

Ha nincs szünet, pisilni, enni, inni nem lehetsz, az nem normális.

2020. márc. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 alletta ***** válasza:
53%
fogd fel szakmai gyakorlatnak.
2020. márc. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

":D Nem az a baj, nem gond nekem a munka"

Eddig oké!


"hanem hogy nincs kb szünte, ha megállsz már kiabállnak."

Nem ez kicsit se normális.

2020. márc. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen munkakörre jelentkeztél. Ha villamosmérnök gyakornoknak akkor nem mondanám normálisnak (már a munkát). Nekem anno a villamosmérnök gyakornok ismerőseim jóval komolyabb munkát végeztek. Ha munkaköri leírásban vésés, ásás feladatok vannak akkor nem kell ezen meglepődni, ha nem akkor én szóvá tenném é sha nem tetszik felmondanék.

Ha egy sima diákmunka vagy érettségis segédmunkás munkakör akkor normális.

A "kiabál a vezető" hozzáállásról nem tudok nyilatkozni, mindenhol és mindenkinek már a normális, ott ezek szerint ez.

2020. márc. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék mennyi szünettel lennél elégedett...
2020. márc. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kiabáljon csak, - előbb-utóbb csak bereked. Ha odáig fajul a dolog, el is magyarázhatod neki, hogy 2020 -at írunk abban az országban, ahol vagyunk és nem Egyiptomnak hívják... Nem normális - a főnököd.
2020. márc. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pont ilyen fszkalap 0 fizetés munkahelyek és mentalitás miatt húznak a fiatalok pl az osztrákokhoz. Ott senki se fog kiabálni meg korlátozni h mikor mész pisiszünetre. Tapasztalatból mondom.
2020. márc. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy egyáltalán felvettek valahová.


A járvány előtt mindenki arról beszélt, hogy munkaerőhiány van, biztos lesz munkád... Én ezt annyira nem vettem észre.


Egyébként meg tavaly óta nem dolgozom.


Ui.: szintén villamosmérnök hallgató vagyok. :)

2020. márc. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!