Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek normális munkahely...

Szerintetek normális munkahely ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Villamosmérnöknek tanulok 2.éves vagyok, így specializációm most kezdődik, és létesitmény energetika felé mennék, el is mentem egy céghez...

heti 20óra munka, vésés, ásás stb. illetve kb megállni nem lehet kiabál az ottani 'vezető'

Ez normális?


2020. márc. 14. 13:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#10: Azért, mert befejezettlen felsőfokú tanulmányaid vannak. Így gyakornoki, vagy árufeltöltő/pénztáros/gyorséttermi stb munkáknál van nagy általánosságban esélyed, nem pedig szakmai pozícióra.
2020. márc. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#11


Én ezt értem, csak eléggé 22-es csapdája a dolog, ha nem a szakmában kezdek el "gyakornokoskodni", akkor meg nehézségeim lesznek a diploma utáni elhelyezkedéssel.


Diploma nélkül meg nem kellek sehova. De azzal sem...


Egyébként meg tudom, hogy bármilyen kulimunkára felvennének, magánügyek miatt nem dolgozom jelenleg.

2020. márc. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"magánügyek miatt nem dolgozom jelenleg"


Akkor viszont felesleges a munkaerőpiacot hibáztatni.

2020. márc. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!