Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ezt meddig lehet...

Szerintetek ezt meddig lehet így csinàlni a "jàrvàny" miatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pàrom és én is elvesztettük az àllàsunkat. És még több ezer,tízezer? szàzezer? ember itt Magyarorszàgon. Szerintem nem lehet ezt így hónapokon àt csinàlni,hogy pàr 60+os amúgy is beteg embert megvédjünk a halàltól. Akik lehet amúgy is meghaltak volna az alapbetegségükben. Az nem zavar senkit,hogy pàr hónap múlva màr a mérnök is pizzàt fog hàzhozszàllítani? ....Ha felveszik,mert annyira sokan jelentkeznek egy ilyen kulimunkàra. Mert nincs màs. Komolyan mindenki menjen àrutfeltölteni meg pénztàrosnak meg futàrkodni? Szerintem nagyon gàz ez egész. Most még jól el van mindenki,de pàr hónap múlva,amikor felélik a tartalékukat lesz itt haddelhad... Meg amikor màr nem jön a munkanélküli segély. Szomorú ezt làtni,hogy egy mesterséges vàlsàgba így belekényszerítik az egész vàlsàgot. Szerintem előbb utóbb mindenki el fogja kapni. Van,aki tünetmentes lesz,van aki köhöh,prüszköl de túl éli. És vannak azok,akik belehalnak. Természetben is az erős marad életben. Ott sincs lélegeztetőgép. Bocsànat,ha valakinek ez túl erősen hangzó vélemény,de ez az én őszinte véleményem. Kívàncsi vagyok a Tietekre is. Szép napot Mindenkinek ezen a gyönyörű napon :)

2020. ápr. 11. 09:54
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol?
2020. ápr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!