Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért problémáznak az emberek,...

Miért problémáznak az emberek, hogy másfél hónapnyi láblógatás (Home office) után vissza kell menniük az irodába és ténylegesen munkát kell végezni?

Figyelt kérdés
Én a koronavírus alatt is be kellett, hogy járjak, és ha csak az ismerősöm helyzetéből indulok ki, pontosan tudom, hogy a home office alatt az illető korántsem dolgozik munkaidőben. Ráadásul az utazási idő is megszokott dolog, nem értem az erre vonatkozó hisztit, másfél órát naponta ki lehet bírni..
2020. máj. 25. 20:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
18: Figyu, sokminden van a világban, aminek másképp kellene lennie, és száz éve remélték, hogy mostanra már régen úgy lesz, de sajnos úgy néz ki, egy ideig még így marad. Például minden jobb és szebb lenne, ha nem lennének már háborúk és gyűlölködések, de nagyon úgy néz ki, hogy egy jó ideig még velünk maradnak. Sokkal környezetkímélőbb lenne, ha már átálltunk volna a vízzel működő autókra, de egy jóideig nem fogunk még, mert az az olajmágnások csődjét jelentené. És ez csak kettő példa a sokból.
2020. máj. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Leállás alatt is kaptam fizetést ugyan annyit mint azelőtt, sokat spóroltam mert nem vásároltam ruhaneműt. Őr ültem hogy kell menni dolgozni, azért mert nem lett nagyobb baj a világon.
2020. máj. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
En is kaptam fizut igaz home office rovid idore de szamomra szornyu nyomaszto volt. Nem a pozitivumot hozta ki hanem az ellenkezojet szinte vartam h beinduljon az elet es menjek ujra. Tudtam h miert kell otthon lenni s ez nyomaszto volt. Mas az ha a ceg egyszeruen csak így dont veszelyhelyzet nelkul. Akkor az ember még talán orul is, de így hat nekem ez nem volt elmeny pont a helyzet miatt. Pedig mennyire utaltam a tomeget a zsufoltsagot a nyuzsgést h mindennap menni kell, s h reggelente forro kave nélkül a vilag végét mindenkit utalok féle életérzéssel indítottam a napot. Nem tudtam mi var rank☹mikor eloszor szembesultem a tennyel h a nyuzsgo Budapest kora reggel szellemvarossá valtozott s szinte csak en voltam a metron míg máskor helyem nem volt, azt gondoltam régi élet gyere vissza gyere vissza tomeg gyere vissza nyüzsgés. Riaszto volt nagyon. Azt se banom ha mindennap mennem kell melozni csak gyere vissza😕😕
2020. máj. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!