Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kell viselkedni ebben...

Hogyan kell viselkedni ebben a helyzetben? Szólnom kellene?

Figyelt kérdés

Ha megtudnád egy munkatársadról, aki nagyon jól dolgozik, hogy a határán van annak, hogy felmondjon egy olyan ok miatt, amin most még lehetne változtatni, akkor szólnál annak a felettesnek, aki ezt a változtatás meg tudná tenni, vagy el tudná érni más feletteseknél?

A munkatársaddal nincs közvetlen kapcsolatod, csak véletlen fültanúja voltál a kiborulásának.

A felettesed azt hiszi, hogy minden rendben van, meglepné a kolléga távozása.


Ez az első munkahelyem, 2 éve dolgozom. Gyakran cserélődnek az emberek. Úgy érzem, hogy itt még vissza lehetne fordítani a folyamatot, de nem akarok kavarós lenni.

Mit kell ilyenkor tenni?


2020. jún. 8. 07:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
54%
Én már többször elmondtam a hasfájásaimat a saját főnökömnek, hogy ne az legyen, hogy csak se szó se beszéd, egyszer csak felállok, de teljesen felesleges volt. A problémákról általában tudnak, csak nem érdekli őket. De annyit elértem, hogy elkezdték a pótlásomat szervezni, mert én már úgyis fel akarok mondani.
2020. jún. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!