Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kinek mennyire ment nehezen...

Kinek mennyire ment nehezen egy munkahely váltás?

Figyelt kérdés

Pl. ha az adott munka ami jobb, mint a mostani több száz km-re lenne a városodtól, de muszáj lépned, hogy haladj előre.

Ebben a helyzetben vagyok én most.

Egy fiatal lány aki jelenleg is gyárban dolgozik 3 műszakban vicc kategóriájú fizetésért.

A jobb munkalehetőség 200km messze lenne, szállással, több fizetéssel, jobb környezettel, de félek lépni, mert mi lesz ha..

Tudjátok, a szokásos.

Viszont a jelenlegi helyzetem siralmas. Kemény 18.964Ft van a számlámon. Ennyi az összes pénzem, sajnos nem vicc..

Érdekelne azoknak a tippjei, tanácsai akik voltak már hasonló helyzetben..

El vagyok keseredve nagyon.. Tanulnék én valami szakmát, de ahhoz pénz kell ami egyáltalán nincs..



2020. szept. 1. 18:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

> de félek lépni, mert mi lesz ha..


Pontosan mi jönne a mondat végén? Mert a leírtak alapján én nem gondolkodnék, főleg ha a szállás is adott.

2020. szept. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%

Nekem a lehnehezebb az volt amijor kamikaze a tartozasok tetejébe kellett felmondanom,azaz nemhogy nullàn nem àlltam, de minuszban. De abszolut tarthatatlan volt a munkahelyi légkör.(molesztàlàs miatt)


Akkoriban 3 végigbögött hétvége utàn(akkor jött ki mindig belölem a fàjdalom) az akkor olvasott pozitiv gondolkodàs vert csak belém lelket, azaz igy kiugrani a semmibe, az éhhalàlba, hatalmas kockàzat volt. De bejött.

2020. szept. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%

Az első két szakma megszerzése továbbra is ingyenes.

[link]


M

2020. szept. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Egyes válaszoló: Talán az lenne a mondat vége, hogy mi lenne ha nem menne a munka, ha nem tudnék beilleszkedni és stb, szokásos félelmek amik ilyenkor előjönnek.

Kettes válaszoló: Hű, nem semmi vagy, a kis leírásod alapján nagy motivációt adhatsz mindenkinek, gratulálok, hogy sikerült.

Hármas válaszoló: Melyik a az a két szakma? Nem látom az oldalon vagy csak béna vagyok.

2020. szept. 1. 19:06
 5/24 anonim ***** válasza:
39%

Uramisten, ennyire nem lehetsz funkcionális analfabéta!


Nem két szakma összesen, hanem egy hosszú listából bárki választhat kettőt, személyenként két szakma megszerzése INGYENES!!!!

2020. szept. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
71%

OTt van a cikkben linkelve a lista weboldala:

[link]



Ott rákattintasz a 2019. évi jegyzékre, ami ez év végéi érvényes, és láthatod a szakmák listáját.


[link]


573 db szakma közül választhatsz! És persze tekintetbe kell venned, hogy a közeledben milyen típusú szakképző iskola van, mert nyilván nem tudsz pl. Z.egerszegről Ny.egyházára járni suliba...

2020. szept. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Ötös: Félreértettem, és?

Normális választ nem tudtál volna kipréselni magadból? Nem hát.

Szép estét azért és köszönöm a csodás VÁLASZT!!!

2020. szept. 1. 19:13
 8/24 A kérdező kommentje:
Hatos válaszoló: Neked viszont köszönöm a normális választ és még egyszer bocsánat, hogy félreértettem.
2020. szept. 1. 19:14
 9/24 A kérdező kommentje:
Mit gondoltok, melyik lenne az a szakma ami tényleg hasznos és megéri elvégezni?
2020. szept. 1. 19:18
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtál egy szót se arról, hogy mik az affinitásaid, mihez van tehetséged, kedved....


Hiába írjuk, hogy műszertechnikus, ha mondjuk műszakilag zokni vagy... :-D

2020. szept. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!