Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kinek mennyire ment nehezen...

Kinek mennyire ment nehezen egy munkahely váltás?

Figyelt kérdés

Pl. ha az adott munka ami jobb, mint a mostani több száz km-re lenne a városodtól, de muszáj lépned, hogy haladj előre.

Ebben a helyzetben vagyok én most.

Egy fiatal lány aki jelenleg is gyárban dolgozik 3 műszakban vicc kategóriájú fizetésért.

A jobb munkalehetőség 200km messze lenne, szállással, több fizetéssel, jobb környezettel, de félek lépni, mert mi lesz ha..

Tudjátok, a szokásos.

Viszont a jelenlegi helyzetem siralmas. Kemény 18.964Ft van a számlámon. Ennyi az összes pénzem, sajnos nem vicc..

Érdekelne azoknak a tippjei, tanácsai akik voltak már hasonló helyzetben..

El vagyok keseredve nagyon.. Tanulnék én valami szakmát, de ahhoz pénz kell ami egyáltalán nincs..



2020. szept. 1. 18:50
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Tízes válaszoló: Jogos, igazad van.

Nos, ami mindig is érdekelt az a könyvek és az olvasás. Imádok olvasni.

A videojátékokat is szeretem bár ehhez nem hiszem, hogy van szakma..

Jobban szeretek egyedül dolgozni, nem nagyon szeretek csapatban, magamnak való vagyok kicsit.

Oh és amit utálok az a matematika. Tehát ezzel kapcsolatban nem akarok tanulni semmit amiben bonyolult matematika van. Persze az egyszerű számolások mennek.

2020. szept. 1. 19:30
 12/24 anonim ***** válasza:
milyen állás lenne az a távoli lehetőség? Milyen szakma?
2020. szept. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
12-es: Az is csak ilyen gyári ülőmunka, alkatrészeket kéne összeszerelni.
2020. szept. 1. 19:35
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Bakker, csaj vagy, nektek konnyu jo penzt keresni ha legalabb valahogy kineztek.. tudod milyen munkara gondolok..:D
2020. szept. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Szerinted minden csaj a testéből akar megélni?

Bakker, nem..:D

2020. szept. 2. 06:41
 16/24 anonim ***** válasza:
19%
Dekoltázs, iroda. Te tényleg analfabéta lehetsz.
2020. szept. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Oh persze, mert valószínű pont erre gondolt a kedves válaszoló.

Valaki rendes munkával akar érvényesülni, valaki mással.

Ez az "analfabéta vagy" meg hasonló kemény "beszólások" meg már annyira unalmasak.

Szép napot.🌞

2020. szept. 2. 06:48
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon nehezen ment, 5 ev utan valtottam, a fonok masok elott uvoltve kozolte a az epp aktualis velemenyet a munkankrol. Pl hogy lehetsz ilyen balf*sz?

Az uj munkahelyemen nem tudtam beilleszkedni, ezutan a legkor utan onbizalomhiannyal indultam, tulsagosan alarendeltem magam amivel egyesek visszaeltek es utana mar nem volt lehetosegem bizonyitani mert beskatulyaztak

2020. szept. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Azóta lett ujj munkád ?
2020. szept. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Nem lett ujj munkám.
2020. szept. 25. 18:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!