Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt eddig a legdurvább...

Mi volt eddig a legdurvább dolog, ami céges bulin történt veled, vagy a munkatársaiddal?

Figyelt kérdés

2020. dec. 9. 19:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
57%
Bunyó
2021. jún. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Én azon a bulin nem voltam ott, csak mesélték, hogy az egyik menedzserne úgy kellett leszednie a másik nős menedzsert (akinek ráadásul nemrég született akkor gyereke) az egyik fiatal kollegináról, akivel már rendesen bent voltak az egyik szertárban csókolózva részegen.


Velem a legdurvább az volt, hogy annyi pálinkát ittunk egy afterpartyn a diszkóban, hogy viszonylag hideg időben a kabátom nélkül mentem haza, mert annyira felmelegített a pálinka, hogy nem is vettem észre, hogy nincs rajtam kabát, mert nem fáztam.


Ja meg egy olyan sztori volt még, hogy egy ilyen buli után az egyik kollégám olyan másnaposan ment be dolgozni, hogy a főnöke hazaküldte, hogy "XY, inkább aludjál még egy kicsit" :D.

2022. nov. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
41%
Lehet ez nem olyan durva mint az előttem szólók de úgy nem titkoltan oràlisan elégítettem ki férfi kollégákat céges bulin.
2023. nov. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!