Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt eddig a legdurvább...

Mi volt eddig a legdurvább dolog, ami céges bulin történt veled, vagy a munkatársaiddal?

Figyelt kérdés

2020. dec. 9. 19:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
96%
Egy idősebb ittas kolléganő, hirtelen elkapta az egyik fiatal fiú kollégát és szájon csókolta.
2020. dec. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
89%
Egy középkorú, férjezett, többgyerekes munkatársnőm a mosdóhelyiségben szerzett örömöt a fiatalabb férfikollégáknak. Egy este többet is vállalt. :D
2020. dec. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

10:


8-as vagyok. Haha, hááááát... Nem merem leírni.🙈😂 Annyit mondok, hogy olyan területen dolgozom, hogy a szektoron belül szinte mindenkit ismerek és minden pletyka eljut hozzám, tudom, hogy a kompetitornál ki szifiliszes és miért rúgták ki x cégnél a régióvezetőt, stb. 🙊 Szóval egyébként sok ilyen sztorim van, de ezek a legemlékezetesebbek. :D


De rengeteg mindent láttam már céges bulikon, nőt-férfit, nőt-nőt, férfit-férfit, szinglit, házast, stb. kavarni. Elég stresszes cégeknél dolgoztam, ahol így adták ki az emberek a feszkót, volt akit detoxba is kellett vinni céges buliról.😂

2020. dec. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem szaporítanám a szexuális témájú sztorikat, van abból elég. Pedig tudnék mesélni cifrákat, de inkább más témakörből válogatok.

Az, mikor az egyik gépbeállító kolléga sikeresen lehányta a vezérigazgató öltönyét, látványos volt, de szinte mindennapos. Ám volt, aki a céges karácsonyi ebéd után a helyi rendőrkapitányság fogdájában ébredt, mert sikerült neki délután 2-kor levizelnie a város közepén a jelzőlámpát. Olyan is akadt, aki az este 6-kor kezdődő bulira (ez már más cég volt) úgy bealapozott, hogy be sem jutott, mert fél 6-kor, az odafelé vezető úton kidőlt és a detoxban töltötte az estét. Más sikeresen bejutott, elfogyasztotta a céges italkészletet, majd hazafelé a hasonlóan nem teljesen józan kollégáival együtt összeverekedett egy másik cég máshol tartott bulijáról hazafelé igyekvőkkel. Akadt olyan középvezető, akitől az éppen arra járó rendőrjárőrök megkérdezték, komolyan gondolta-e, hogy a 2x2 sávos úton a zebra kellős közepén fekszik le aludni, a vége meg az lett, hogy ordítva kérte a fiatal rendőr őrmester lánykától, hogy demárpedig őtet itten azonnal bilincselje meg, mer' ő egy ilyen szép nőtől még aztat is elfogadja (férfi volt az illető).

Úgyhogy eseménydúsak a céges bulik mifelénk, az alkohol mindenkiből kihozza a legjobb énjét.

2020. dec. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Basszus a kettesen felvisítottam😂😂
2020. dec. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
93%

Még épphogy csak bemelegítettünk, kinti bográcsozásnál, mikor feltűnt hogy az egyik kolléga már a bokor alatt fekszik. Lehet már előtte túl volt stresszelve, nem tudom, de sikerült rövidúton kiütnie magát, kb. fél óra alatt.

Szerencse, hogy volt egy nagyon kigyúrt másik kollégám, aki bevitte a hotelbe az ágyra, mert hideg is lehetett volna este.

Mondanom sem kell hogy azóta is emlegetik neki az esetet. :)

2020. dec. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig a 8-as vagyok. Ez lightibb lesz a többihez képest, de most jutott eszembe és nagyon nehezen tudtam feldolgozni akkoriban.:D Akkor még kollégák voltunk az illetővel, de később a team leaderem lett a csávó és minden nap kísértett a jelenet.😂


A sztori úgy kezdődött, hogy az egyik lány nem sokkal a műtétje után jött a céges bulira és cataflamra ivott, ami miatt később nekiáll sírdogálni, hogy őt biztos bedrogozták a pultosok amíg a cég fele kifigurázta, hogy szegény kislány nincs annyi esze, hogy ne ígya le magát műtét utan amíg valaki végül hazavitte. (Hozzáteszem, hogy hamarabb néztem volna ki pár kollégából, hogy bedrogozza, mint a pultosokból.) Ezen viszont a férfi kolléga nagyon megsértődött, hogy nem mondták el, hogy mi a baj és jól leitta magát.


Ez a pasi amúgy karótnyeltebb, visszafogotabb volt a munkában aztán jött a céges büdzséből a whiskey... Az egy dolog, hogy 2 lazább férfi vezető erotikus szendvicsként középre fogta és úgy táncoltak a buli végénél, mint a régi MTV díjátadón Britney, Madonna és X-Tina... De a buli végén már nem csak hülyeségeket beszélt az illető, hanem alig tudott beszélni és a semmiben is meg botlott, támolygott amíg vártunk vele a taxira. Éppen a nőket szidta a későbbi team leaderem amikor a semmiből, minden előjel nélkül a földre csult kb egy ököl méretű felgyülemlett nyálat a cipőm elé én meg néztem, hogy WTF.😂 Ez minden nap kísértett amikor együtt dolgoztunk😂


Ami még megütötte a mércét az az volt, amikor valaki annyira bepiált, hogy belehányt a medencébe, de nálunk is volt olyan női vezető, aki mindig KO-ra itta magát és a fél cégnek voltak fotói róla, hogy a földön fetreng és kilóg a bugyija annyira nem tud magáról.


Még esetleg egy olyan karácsonyi bulit említenék meg, ahol két csapattársam kinézte egymást amíg együtt dolgoztak de a srácnak volt csaja, mellé ő is a cégnél dolgozott... Szóval a karácsonyi afterezésnél egy buliban elkezdett a külföldi salesessel kavarni a plátói szerelem kolléganő ami miatt a srác elkezdett sírni a tánctér közepén, de tartania kellett magát, mert ott volt vele a barátnője is. Később félrehúzta a csávó a csajt, hogy ez mégis mi, ő meg megmondta, hogy hát bocsi, de xynak nincs csaja, neked meg igen és lelépett vele. Hát elég kínos volt a januári kezdés... 😂

2020. dec. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyik korábbi munkahelyemen egyszer paintballozni mentünk csapatépítőre, az egyik kolléganőt véletlenül nyakon találták, ami nagyon kellemetlen érzés volt neki, egy pár pillanatig nem kapott levegőt, ki is szállt egyből a játékból. Nyár volt, hőség, nem is gondolt rá, hogy a nyakát külön kellene védeni. Pár másik kolléga meg pár pohár alkohol után bátrabban ment ki a pályára, kicsit nekivetkőzve, és lett pár csúnya sérülésük. Tartós egészségkárosodás nem lett senkinek, de tanulságos volt, sose paintballoztam előtte, és azóta sem volt hasonló alkalom sem kollégákkal sem ismerősökkel.
2020. dec. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
18%
Én még céges buliban se voltam soha, pedig 29 éves vagyok.
2020. dec. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
41%
A 2-es gondolom utána a munkahelyen elsüllyedt szégyenében
2021. jún. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!