Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az megalázás ha egy diplomásra...

Az megalázás ha egy diplomásra olyan munkakört bíznak amit előtte egy 8 általánosos végzett?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok erről a szituról egy munkahelyen?Van egy portás-mindenes feladatkör (ajtó nyitogatása, posta átvétele, folyosó és előtér felmosása) amit egy 8 általánosos 50-es nőci végzett évekig.

Felmondott, elment. A főnök kitalálta hogy senkit se veszünk fel a helyére, majd az egyik diplomás irodistától elvesszük a feladatkörét és beültetjük a portásfülkébe.

És akkor valaki a szerződésétől, a végzettségétől, a munkaköri leírásától függetlenül olyan feladatot végez majd, amiről szó se volt amikor ide belépett, ami ellenkezik a szerződéssel, a munkaköri leírással stb. Szóval inkorrekt az egész-nem erre vették fel az illetőt.


Meg az is „érdekes“ hogy egy semmi tudást nem igénylő feladatkörre olyan valakit osztanak be akinek diplomája van, míg előtte ezt egy 8 elemis nőci végezte. És helyben, a cégnél lenne még egynéhány nulla végzettségű alak-de fel se merül hogy azokból egyet beültetnek a fülkébe.


Mit gondoltok erről? Szerintem ez egy elüldözési hadjárat, semmi több.


2020. dec. 25. 09:02
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%
Alapítványi iskola.
2020. dec. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
88%

Nem teszek különbséget és nem nézem le egyik munkát sem.


Viszont ha engem erre a munkára tennének át ahelyett amiért én évekig tanultam, pénzt időt energiát fektettem bele és nem mellesleg pont azért hogy számomra megfelelő munkát kapjak akkor otthagynam. Ismétlem nem azért mert lenézem hanem mert nekem például elengedhetetlen hogy az agyam dolgozzon , kelljen gondolkodni, ügyeskedni stb. Csináltam olyan munkát már amihez nem kellett semmi rémálom is volt mert úgy éreztem nem érek semmit ha nem gondolkodhatok ha nem használhatom azt a tudást amit megszereztem.


27N

2020. dec. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!