Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, hogy végre befejez...

Mit tegyek, hogy végre befejezze a zaklatást?

Figyelt kérdés

Soha életemben nem tapasztaltam még hasonlót, sem iskolában, sem más közösségben.

Egy viszonylag kis cégnél dolgozom már több mint 7 éve. Az utóbbi kb 2-3 hónapban azt vettem észre, hogy a főnököm folyamatosan olyan mondatokkal bombáz amikor ketten vagyunk, amik elég egyértelműek, hogy mit is szeretne. A külsőmre megjegyzéseket tesz, bókol stb...Többször elmagyaráztam neki, hogy ez egy munkahely, és ne hozzon engem ilyen szituációba,mert iszonyatosan kínos. Igazából nem nekem, hanem neki, nekem borzasztó kellemetlen, nyomasztó és amikor erre gondolok gyomorgörcsöm van, hogy egy újabb munkanapra kell bemenni. Elkerülök vele minden kommunikációt, amit csak lehetséges.

Egyébként az éven fogok férjhez menni, és egyre jobban közeledik a dátum. Muszáj pár hónapot lehúzni, mert az esküvő után családot szeretnék a leendő férjemmel.

Nem merek beszélni erről még neki sem, mert tudom, hogy telibeverné, ha megtudná.

Mit lehet ez ellen tenni?

Borzasztóan el vagyok keveredve, hogy ilyen emberek vannak.

Dolgozni szeretnék még egy pár hónapot normálisan, nem szorongva.



2021. jan. 19. 21:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes, majd az esküvő után lesz aktuális a dolog. Ezért is írtam, hogy nem tervezem már ezt itt hosszú távon.
2021. jan. 20. 10:28
 12/12 anonim ***** válasza:

Nézd,ez vagy összejön,vagy nem...

Valaki évekig próbálkozik.

2021. jan. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!