Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért szeretik olyan sokan a...

Miért szeretik olyan sokan a home office-t? Szerintem tök kényelmetlen egész nap otthon ülni, ingerszegény környezetben, magányosan. Halálra unnám magam.

Figyelt kérdés

2021. márc. 4. 15:28
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem azért szeretik sokan, mert megúszható a koránkelés, nem kell benzinre vagy bérletre költeni. Ez mellette szól.


Én viszont nehezen élem meg. Pedagógus vagyok, a társas érintkezést semmi sem pótolja, úgy gondolom. Ráadásul sok gyereket motiválatlanná tesz a digitális oktatás, plusz sokszor csalnak, puskáznak. Arról nem is beszélve, hogy otthon könnyebben összemosódik a munka és a magánélet, ha nem figyel kellően az ember.

2021. márc. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
80%

Az előző válaszhoz még annyit, hogy: Meg tudom érteni az álláspontodat, én is kezdek belefáradni. Unalmas egész nap otthon ülni.


Üdv, a pedagógus

2021. márc. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 Krómgyűrű ***** válasza:
84%

1. Kényelmes

2. Imádom az ingerszegény körmyezetemet

3. Van időm mellette mást is csinálni.


Sziahello

2022. febr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!