Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bolti eladó állás interjúra,...

Bolti eladó állás interjúra, hogy készüljek fel?

Figyelt kérdés

A héten megyek interjúra bolti eladó pozíció miatt és rég nem voltam interjún, se dolgozni nem voltam sok ideje.

Szeretném ha felvennének és ott dolgozhatok.

Volt korábban eladói tapasztalatom igaz a pénztárkodás nem volt benne, de elején megtanítottak és nem tűnt annyira nehéznek csak a sor az ami stresszes volt akkor, ha kialakult nagy sor.

Kicsit introvertált vagyok de a korábbi eladós munkámban nagyon jól teljesítettem és szeretném itt is ezt nyújtani.

Bár volt, hogy akkor nem találtam fel magam, járkáltam a boltban munkákat keresve, mert nem akartam mindig megkérni valakit, hogy adjon munkát így ettől félek kicsit bár sok feladat lesz ott mint kasszázás, árufeltöltés, takarítás, stb..

Szeretném ha sikerülne az interjú, hogy öltözzek és miket vigyek magammal?

Szeretném még ha sikerülne ugye az interjú, fel is vennének az első munkanapon a lehető legjobbat teljesíteni ahogy elvárják, ezt hogy csináljam? Mi van ha első nap már bedobnak a pénztárba én meg ott bénázok?

Nagyon megviselt ez a munkanélküli időszak így mindenképp elszeretném vállalni ha összejönne, mert legalább van benne kis tapasztalatom.

Szerencsére közel van a hely így a közlekedés miatt nem aggódom sőt ismerem is nagyjából.



2021. ápr. 12. 16:24
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Azta
2021. ápr. 13. 00:30
 12/21 A kérdező kommentje:
A kérdésemre még mindig csak a 3-as tudott válaszolni pedig tök egyszerű kérdés..
2021. ápr. 13. 00:30
 13/21 anonim ***** válasza:
59%

Hogy oltoznek ott az eladok.? Ugy oltozz te is az interjura.

Nezd at a ceget. A tortenetet ,a profilt,atarsadalmi szerepvallalast,a kornyezetvedelmet stb.

Miert akarsz ott dolgozni? Pozitiv dolgok legyenek: pl: friss lenduletes fiatal csapat. Inspiraloak . Van feljebbjutasi lehetoseg(?) .

Ez vagy a l. Dl vagy a r. Ssmann.


Nemetul beszelsz-e?


Kozel laksz! Emlitsd meg! Nagy elony. Foleg mostanaban...

2021. ápr. 13. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
74%
Mi a jó abban, hogy ugyanaz az ember két feljasználónévvel azt játsza el, hogy saját magának ad igazat? Csak kérdem. Teljesen átlátszó.
2021. ápr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
14.nem értelek? miről beszélsz??
2021. ápr. 13. 16:17
 16/21 anonim ***** válasza:
78%
A 2 és fél zöld pipás anonim jókat elbeszélget az 1 zöld pipással, pont akkor jött, amikor kezdett forró lenni a talaj a másik lába alatt. Láttam már ilyet, belépsz két accounttal, és egymásnak adtok igazat, de 1 ember ír mindkettővel.
2021. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha a nők a mezőgazdaságban vagy építőiparban dolgoznának vagy a háztartási munkákat korrektül megcsinálnák 1 kis hasznuk is volna nem csak worming-eznének a kapitalista modern társadalom bérlett fölösleges munkákat végző kamu munkaköreiben mint pénztáros/irodista/ingatlanos. Fú mit fognak kapni a túlvilágon
2021. ápr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első..és a többiek akik lenézik az eladókat!

micsoda rosszindulat!

ez is karrier...valakinek ez a szakma tetszik, ebben tanult nem kötelező mindenkinek előre lépnie ha megtalálta a hivatását.

Nem mindegy hány éves ha sikerült munkát találnia és tisztességesen dolgozik?

Mi baja van itt egyeseknek az eladókkaL?

Nélkülük szerinted ki adná el neked a mindennapi kenyeret, tisztálkodó szereket, és egyebeket amiket te tuti megveszel néha napján?

ÉS szerintem a kérdező nem a véleményetekre volt kíváncsi, hogy mit gondoltok az eladó szakmáról hanem hogy készüljön fel...

Nem csoda hogy lepontoztak egyeseket itt..

Mondom ezt én is eladóként!

Nekem ez karrier hiába másnak más a karrier.

2021. ápr. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

amúgy tuti itt egy trollkodó ember ír baromságokat az eladói munkáról!

ember te sosem vásárolsz?

2021. ápr. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
8-as, bocs, de hogy merészeled leszólni és így lealacsonyítani az óvőket? Lehet kívülről csak úgy tűnik vigyáznak a gyerekekre, de komoly pszichés munka áll e mögött, nekik nem lehet rossz napjuk, mindig ébereknek kell lenniük, hogy ne történhessen semmi a gyerekekkel, akik ráadásul nem a sajátjuk, így óriási felelősség van a vállukon. Remélem nem tervezel gyereket vállalni, ha mégis remélem kifogod a környék legszemetebbjét ezek a dumák után.
2021. szept. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!