Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bolti eladó állás interjúra,...

Bolti eladó állás interjúra, hogy készüljek fel?

Figyelt kérdés

A héten megyek interjúra bolti eladó pozíció miatt és rég nem voltam interjún, se dolgozni nem voltam sok ideje.

Szeretném ha felvennének és ott dolgozhatok.

Volt korábban eladói tapasztalatom igaz a pénztárkodás nem volt benne, de elején megtanítottak és nem tűnt annyira nehéznek csak a sor az ami stresszes volt akkor, ha kialakult nagy sor.

Kicsit introvertált vagyok de a korábbi eladós munkámban nagyon jól teljesítettem és szeretném itt is ezt nyújtani.

Bár volt, hogy akkor nem találtam fel magam, járkáltam a boltban munkákat keresve, mert nem akartam mindig megkérni valakit, hogy adjon munkát így ettől félek kicsit bár sok feladat lesz ott mint kasszázás, árufeltöltés, takarítás, stb..

Szeretném ha sikerülne az interjú, hogy öltözzek és miket vigyek magammal?

Szeretném még ha sikerülne ugye az interjú, fel is vennének az első munkanapon a lehető legjobbat teljesíteni ahogy elvárják, ezt hogy csináljam? Mi van ha első nap már bedobnak a pénztárba én meg ott bénázok?

Nagyon megviselt ez a munkanélküli időszak így mindenképp elszeretném vállalni ha összejönne, mert legalább van benne kis tapasztalatom.

Szerencsére közel van a hely így a közlekedés miatt nem aggódom sőt ismerem is nagyjából.



2021. ápr. 12. 16:24
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
*óvónőket
2021. szept. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!