Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak ha munkakezdés...

Mit csináljak ha munkakezdés előtt van még 40 percem?

Figyelt kérdés

Hamarosan kezdek egy gyárban dolgozni.

Kinéztem útvonalakat és az egyikkel kényelmesen oda tudnék érni viszont ott várhatok kb.40 percet ha időben ér oda, mert későbbivel elkésnék szerintem, ezzel meg pont ott lennék még előtte.

Ott vannak szerencsére padok a buszmegállóban és ott van fedett rész is.

Bemenni valahogy ciki lenne és ott várni vagy fél órát és többet mint kint.

A hely igazából semennyire nem félelmetes sőt, kivilágított és van előtte egy bolt bár az soká nyit ki, sétáló utca is van ott.

Ez csak a reggeli műszakra vonatkozna, többinél lenne mit csinálni ha előbb érnék oda.

Járt így már valaki, hogy ennyivel hamarabb kellett beérni munkahelyre kezdés előtt? Mit tudtatok csinálni?

Váltás nem opció, mert igaz 3 műszak de itt legalább szeretek lenni.

Gondoltam mobilozok addig de úgy lehet lassabban telik az idő hisz néha odapillantok okvetlenül is az időre. Játékkal meg hamar lemerülne hiába lenne nálam powerbank, azért még hazafele is szeretném használni meg szünetekben.

Mondjuk télen ez gáz lesz, mert ott eléggé szeles szerintem az idő..



2021. máj. 28. 03:14
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
58%
40 perc nagyon sok? :D ne légy már ennyire életképtelen.
2021. máj. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
93%

Bemennék, és így szólnék:


Na, mi van pupákok!? Én már itt vagyok ilyenkor, mert imádok itt lenni, egész este azt vártam, hogy itt lehessek! Imádom ezt! (jó nagyot szippantasz a levegőbe) Érzitek ezt? Ez a termelés illata! Imádok termelni! Ma, legyártok mindent! ÁÁÁÁÁ!!! IMÁDOM EZT A HELYET!!!! (rÁMUTATSZ EGY HELYRE) oda fogom termelni ma a sok nagy termékeket!!!!!


Tehát valami ilyesmi lenne.

2021. máj. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
36%

Ne csináljon mindenki úgy mintha szeretne 40 perccel előbb beérni a munkahelyére, nekem is volt időszak, amikor előbb értem be rendszeresen, illetve előbb fejeztem be az ebédet, mi volt a reakció?


Legalább többet tudsz dolgozni, persze azt a többet nem fizetik ki, + mivel nem teljesítmény alapján fizettek, kb pont leszartam.


De csakhogy valamit írjak is, én mindig telefonoztam, amikor előbb beértem, méghogy olvasni, reggel 5-kor amikor azt sem tudom milyen pozícióban dolgozok, pont olvasni van kedvem :D

2021. máj. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
95%
Vigyél egy könyvet és olvass! Én is ott vagyunk a melóhelyemen több, mint 40 perccel korábban, mert úgy járnak a hajnali buszok.
2021. máj. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

MIcsoda válaszok..

Itt mindenkit élteképtelennek neveztek ha csak egy kis problémája adódik?

2021. máj. 28. 14:20
 16/36 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem rád nézve ciki, hogy egy csitri 26 éves oktat nyelvtanból, de nekem aztán mindegy.
2021. máj. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
66%
Jelentsétek a válaszom, nem ide akartam :D
2021. máj. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Én hangos könyvet szoktam halgatni. Mondjuk a buszon utazás közbe is.
2021. máj. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
17.meg is lepődtem hirtelen :D
2021. máj. 28. 22:08
 20/36 anonim ***** válasza:
De a munkahelyeden olyan a főnökség, hogy ha bemész 40 perccel kezdés előtt, akkor rádparancsolnak, hogy ha már ott vagy, kezdjél annyival korábban?
2021. máj. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!