Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak ha munkakezdés...

Mit csináljak ha munkakezdés előtt van még 40 percem?

Figyelt kérdés

Hamarosan kezdek egy gyárban dolgozni.

Kinéztem útvonalakat és az egyikkel kényelmesen oda tudnék érni viszont ott várhatok kb.40 percet ha időben ér oda, mert későbbivel elkésnék szerintem, ezzel meg pont ott lennék még előtte.

Ott vannak szerencsére padok a buszmegállóban és ott van fedett rész is.

Bemenni valahogy ciki lenne és ott várni vagy fél órát és többet mint kint.

A hely igazából semennyire nem félelmetes sőt, kivilágított és van előtte egy bolt bár az soká nyit ki, sétáló utca is van ott.

Ez csak a reggeli műszakra vonatkozna, többinél lenne mit csinálni ha előbb érnék oda.

Járt így már valaki, hogy ennyivel hamarabb kellett beérni munkahelyre kezdés előtt? Mit tudtatok csinálni?

Váltás nem opció, mert igaz 3 műszak de itt legalább szeretek lenni.

Gondoltam mobilozok addig de úgy lehet lassabban telik az idő hisz néha odapillantok okvetlenül is az időre. Játékkal meg hamar lemerülne hiába lenne nálam powerbank, azért még hazafele is szeretném használni meg szünetekben.

Mondjuk télen ez gáz lesz, mert ott eléggé szeles szerintem az idő..



2021. máj. 28. 03:14
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Mert nekem volt ilyen, bár az alkalmi, közvetítős munka volt, 0 órás szeződéssel. (Külföld, de ez talán most nem lényeg.) Sportarénában takarítás események utáni napokon. Változó volt, hogy mikor küldött oda a közvetítő. A lényeg, hogy több brigád volt, voltak, akik 6-kor kezdtek, voltak, akik 7-kor, voltak, akik 8-kor. Én tömegközlekedéssel jártam. Volt, hogy 7-es kezdésre voltam beosztva. Átöltözni nem igazán kellett, abban a göncben dolgoztam, amiben mentem, csak világító mellényt kellett felhúzni, meg munkaeszöközöket átvenni. Beértem fél hétkor, leülnék kávézni, és erre szólnak rám, hogy álljak befele. Mondom, van még félóra kezdésig. Erre ők, hogy nem érdekes, akkor írjam be felet kezdésnek, kifizetik, itt most maximálisan haladnia kell a munkának. Vitázni nem akartam. A lényeg, hogy amikor már vagy harmadjára esett ez meg, akkor már inkább az csináltam, hogy leültem egy kicsit a hely környékén, a metróállomáson vagy a szabadban, ha jó idő volt. És csak 10 perccel a beosztásban meghatározott kezdési időpont előtt indultam be.

A lényeg, hogy ki kell tapasztalni. Bemész, és ha úgy tapasztalod, hogy ugráltatni akarnak, akkor inkább azt csinálod, hogy leülsz addig valahol a környéken.

2021. máj. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
76%
Én pl reggel kávézás után indulok melózni, hamarabb érek be, és van időm kényelmesen WC re menni (már mire beérek eléggé kikívánkozik), ami jó mert így nem otthon fogyasztom a WC papírt, vizet, és ha hangosan jön nem keltem fel a gyerekeket hajnalban. :D
2021. máj. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
36%
Gép, zsepi és a többi rád van bízva....
2021. jún. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
szörnyen hasznos válaszok születtek..-_-
2021. jún. 1. 18:36
 25/36 anonim ***** válasza:
24: A 21-esemmel mi a baj?
2021. jún. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
25.nem is az összesre értettem hanem gondoltam egyértelmű...vannka jók de a legtöbb az mi már nekik sosem adódott ilyen "+bajuk?"..ezért már egyből életképtelen valaki? itt előszerettel használják ezt a szót dobálózva..pedig itt elvileg bármit lehet kérdezni
2021. jún. 1. 18:53
 27/36 anonim ***** válasza:
26: A tanácsomat szerintem fogadd meg, teszteld le, hogy miképpen viselkednek, ha bemész korábban.
2021. jún. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
27.persze meglesz :)
2021. jún. 1. 19:13
 29/36 anonim ***** válasza:

#26 hogy ne lehetett volna?

Én bemegyek pacsizok azt kávé bagó vagy teló és go ki. aki ki tud jönni az meg csak kijöhet 5 percre....

vagy

"Gép, zsepi" és egy siratós sori. (másra gondoltál, mi! Te kis huncut... :D) Átlagosan 25-30 perces 1 rész, nem egy GoT.

vagy telón mehet egy kör game.


s ha látom h szr a helyzet beállok korábban egy 10-20 percel.

Jó nem gyárba dolgozok, de ha hideg van akkor is bemennék másnem a kajáldába/büfébe.


40p... ha van a közelbe vlmi akkor oda.


de érted simán be is mehetsz így tudod megoldani a beutat, ha valakinek nem tetszik, akkor javasolhatod hogy járjon ő is így, nemá te érezd magad szrul, más fsága miatt. Végtére is nem neki rosszabb, hogy azt látja hogy bent vagy x perccel korábban, hanem neked mert majdnem egy órával többet vagy bent + az oda út ami megint legalább 40 perc... s így az életedből csak az odaúttal kiesik legalább 1.5 óra + a visszaút hogy ledolgozd a műszakot ami mennyit is tesz a z életedhez?

Úgyhogy akinek nem tetszik az odamehet hozzád és bőnyállal van 40 perce.

2021. jún. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
*íí, lehet erős lett...
2021. jún. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!