Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak ha munkakezdés...

Mit csináljak ha munkakezdés előtt van még 40 percem?

Figyelt kérdés

Hamarosan kezdek egy gyárban dolgozni.

Kinéztem útvonalakat és az egyikkel kényelmesen oda tudnék érni viszont ott várhatok kb.40 percet ha időben ér oda, mert későbbivel elkésnék szerintem, ezzel meg pont ott lennék még előtte.

Ott vannak szerencsére padok a buszmegállóban és ott van fedett rész is.

Bemenni valahogy ciki lenne és ott várni vagy fél órát és többet mint kint.

A hely igazából semennyire nem félelmetes sőt, kivilágított és van előtte egy bolt bár az soká nyit ki, sétáló utca is van ott.

Ez csak a reggeli műszakra vonatkozna, többinél lenne mit csinálni ha előbb érnék oda.

Járt így már valaki, hogy ennyivel hamarabb kellett beérni munkahelyre kezdés előtt? Mit tudtatok csinálni?

Váltás nem opció, mert igaz 3 műszak de itt legalább szeretek lenni.

Gondoltam mobilozok addig de úgy lehet lassabban telik az idő hisz néha odapillantok okvetlenül is az időre. Játékkal meg hamar lemerülne hiába lenne nálam powerbank, azért még hazafele is szeretném használni meg szünetekben.

Mondjuk télen ez gáz lesz, mert ott eléggé szeles szerintem az idő..



2021. máj. 28. 03:14
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
29.ezért is kérdeztem mert akkor olyan korán még semmi nincs nyitva ott és ott csak 1 bolt van összvissz az is zárva
2021. jún. 2. 09:27
 32/36 anonim ***** válasza:
Reggelizz meg, olvasd el a híreket, ilyesmi. Felnőtt ember vagy, találd már fel magad.
2021. jún. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
32.bassszus itt már kérdezni sem szabad?
2021. jún. 2. 09:30
 34/36 anonim ***** válasza:
Kérdezni szabad, csak mást sem csinálsz, csak hepciáskodsz minden válaszon.
2021. jún. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
34.hát szerinted mit reagáljak amilyen válaszok érkeztek..
2021. jún. 2. 09:49
 36/36 anonim ***** válasza:
69%

33 szűrd ki a lényeget. Szerződés helyett.

Pl 32 "Reggelizz meg, olvasd el a híreket, ilyesmi"

Vagy

"találd fel magad"


Lényegében mindenki azt mondja hogy bemehetsz. Netezhetsz, zenét hallgathatsz, filmet nézhetsz, olvashatsz. Ehetsz írhatsz bagózhatsz. Játszgatsz (pl amound is, pg mobil, lol, tetrix...stb), Origamizhasz, tojastfesthetsz, zuhanyozhatsz, kumhasz. Rajzolhatsz, (+18), szotyizhatsz, köthetsz, legozhatsz. Vagy amit szoktál állhatsz a buszmegbe ahol lehet dillernek néznek....

Millió egy lehetőség van eltölteni azt az időt.


De ahelyett hogy szűrnéd a válaszokat neked meg kell sértődni... Vagy direkt arra szűröd, hogy megsértődhess?


Végülis ezzel is ellehet ütni az időt.....

2021. jún. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!