Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez mennyire normális hozzáállás?

Ez mennyire normális hozzáállás?

Figyelt kérdés

Nem ez az első munkahelyem,de eddig azt tapasztaltam,hogy mivel fiatal vagyok,"szép" ezért irigységet éreztek irántam a 45-50+nők és ezért kiutáltak.


Ahol most vagyok,nagyon segítőkész mindenki,csapatmunka van.

Egyik srác megjegyezte,hogy azért kedvesek aranyosak segítőkészek velem, mert még új vagyok és a főnök asszony parancsba adta nekik,hogy az akik jönnek újak azokat ne baszogassák,ne legyen konfliktus,ne legyen rivalizálás


Figyelmeztetett a srác,hogy figyeljem meg amikor lejár a próbaidő már nem lesznek velem mindig ilyennek,akkor jönnek a gondok, baszogatások.


Ez mennyire normális hozzáállás egy munkahelyen,hogy addig legyetek normálisak a másikhoz amíg le nem telik a próbaidő?



2021. jún. 17. 05:33
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Járok pszichológushoz kisgyerek korom óta, amióta apám alkoholista lett,anyám meg a szemem láttára lett öngyilkos apám miatt,a mama és a papa nevelt fel.


Kedves aranyos nő vagyok aki szívesen segít másoknak a munkában


Pszichológusnak mindig mondom mik történtek aznap a munkahelyemen akkor mondta szó szerint ezt,hogy tudod 50+ nők már klimaszolnak pms mensi,belefásultaka

2021. jún. 17. 07:41
 12/20 A kérdező kommentje:

És aki fiatal arra irigykedtek

Amúgy a szép szót idéző jelbe tettem


Én nem gondolom magam szépnek

Nem is tudom mire miért irigykednek

2021. jún. 17. 07:42
 13/20 A kérdező kommentje:

Nehéz szót érteni egy 50+ nővel

25 évesként.

50+,55-60 évesekre gondolok


Mert az 50+ nőnek már nem tudod megmagyarázni,hogy az sajnos azért nem jó mert... és szeretnél segíteni,hogy neki könnyebb legyen.

2021. jún. 17. 07:44
 14/20 A kérdező kommentje:

Igazából sokat elárul egy cégről,hogy nincs ott egyetlen egy fiatal sem


Mind 55-60 évesek dolgoznak ahol voltam.


Felvettek egy 28 évest és engem, őt is kiutálták és engem is


Főnök már rájuk szólt azokra akikkel folyton problémák voltak,hogy ő próbál egy fiatalos csapatot össze szedni,mert ez a cég csődbe megy ha pár év múlva mind nyugdíjba mennek, és senki fiatal nem marad itt

2021. jún. 17. 07:47
 15/20 anonim ***** válasza:
79%

Log. asszisztens. Asszisztens. Hmmmm.... Hagyjuk.


"mondta szó szerint ezt,hogy tudod 50+ nők már klimaszolnak pms mensi,belefásultaka"


Szvsz válts orvost, mert ezt vagy te találtad ki vagy az orvosod egy idióta. Ilyet nem mond épeszű dilidoki még megnyugtatás címszó alatt sem. Egy b@szatlan hülye, aki belekeseredett az életbe.


Ha elég karakán lennél, akkor kitartanál a melóhelyeden. Már csak azért is, mert a főnök a fiatalokra épít, minden helyzetben a te pártod fogja majd. Ezek a nők meg nyugdíjba mennek. Felesleges ezek miatt váltogatnod.

2021. jún. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
70%
Sokat elmond rólad az, hogy ez már a 6. munkahelyed, azaz a 6. olyan hely, ahol bajuk van veled az embereknek, de szerinted még véletlenül se veled van probléma, hanem a kolléganőid irogyek a szépségedre :D Van egy olyan érzésem, hogy nem hiába ilyenek veled és mellesleg olyan gyönyörű se vagy, mint amilyennek képzeled magad
2021. jún. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Egyaltalan nem vagyok szép

Nem tartom magam annak

Ott az idéző jel.


Pszichológus mondta,hogy a nők szeretnek riválizálni egymással, irigykedni... És ebben van igazság.


Nem magyarázkodom...


A munkámat normálisan elvégezem

Lehet látni rajtam,hogy oda teszem magam nap mint nap.

Mindenkinek segítek, segítőkész normális nő vagyok .


Ja amúgy azért is utalnak,mert hajtok mint a tatár, ők basztatnak ezért is,hogy lassítsak már le,mert akkor tőlük is elvárják ugyan ezt és ők nem akarnak dolgozni

...


Elmeséljem mit csinálnak 10 percenkent kijár cigizni 15-20 percre, kávézik napi 2x 20 percet

Pletyál, nem dolgozik

2x fél órát kivesz kaja szünetre

Szerintem 8 órából 4 ha végig csinálni

2021. jún. 17. 09:13
 18/20 anonim ***** válasza:

De akkor megint jön a kérdés, hogy miért foglalkozol velük? Megmondod nekik, hogy nem lassítasz le, ha nem bírják tartani az ütemet az az ő bajuk. De te a munkádat gyorsan és jól fogod végezni.

Nem kell velük foglalkozni. Főnök meg van veled elégedve? Ha igen akkor a többi nem számít. Amúgy meg fülhallgató és Spotify.

2021. jún. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
65%
Az biztos , hogy én férfiként utálok nők között dolgozni. Jobb esetben csak egész nap hallgatom ahogy marják egymást. Ha nincs szerencsém engem tartanak fel és szidják nekem egymást.
2021. jún. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Foglalkozz önismerettel. Akkor nem fogod ezeket a primitív játszmákat felvenni. Tudni fogod, hogy kell kezelni, megoldani, hogy ne vegyenek be ilyenbe, és tiszteljenek.
2021. jún. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!