Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mérges vagy, vagy megértő a...

Mérges vagy, vagy megértő a náthás kollégákra, akik bemennek dolgozni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 24. 08:55
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Azt ne feletsd el, hogy rengeteg zsarnok főnök létezik, aki úgy gondolkodik, hogy "Nálam egy nátha miatt nincs lógás!". Még jelen időnkben, a covid mellett is. Vagy hogy akárki akármivel beteg, máris kirúgással fenyegeti.
2021. szept. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
10-es, náthától miért nehéz koncentrálni?
2021. szept. 24. 09:50
 13/36 anonim ***** válasza:
68%

A pénz nagy úr, egy nátha miatt senki nem akarja bukni a prémuimot!

(nálam a nátha egyébként sem tartozik a betegségek közé)

2021. szept. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
19%

"Dehát arról senki nem tehet, hogy megfázik"


De igen... immunrendszet...

Alapvetőel az a betegség, amit a magyar megfázásnak hív, nem a hidegtől van, hanem vírusos éd bakteriális felsőlégúti megbetegedések gyüjtőneve...

Megfelelő vitaminbevitel, és rendszeres sport, 15 éve nem volgam "megfázva"

2021. szept. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk csak heti egyszer kell bemenni az irodába, amúgy home office van. Nyilván betegen azt a heti egy alkalmat sem kell megejteni, így igen, én nagyon dühös lennék egy olyan ignoráns, paraszt kollégára, aki feleslegesen bejön betegen az irodába. Bár ha maszkot húz és egész nap abban van, és messziről elkerül engem, akkor nem bánom.
2021. szept. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Viszont írni nem tudok :D
2021. szept. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
13%
#14 ez így igaz, én sem voltam beteg már évek óta, heti 3x sportolok és minden nap szedek magas dóziusú C+D vitamint.
2021. szept. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
96%
#12 Agymunkát végzünk, számítógép előtt, és ha megállás nélkül köhög, prüszköl, krákog, orrot fúj a tőled egy méterre se ülő kolléga, az azért már lehet zavaró, nem gondolod?
2021. szept. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
18-as ez ok, ha téged ez zavar. Bár mellettem is ez folyik és engem nem zavar. Mert ígyis szól vki, vagy a rádió stb, mobil.
2021. szept. 24. 10:56
 20/36 anonim ***** válasza:
82%
Mérges vagyok, de most mit csináljak, ha romlott a társadalom. Most nagyon betegen küszködök itthon, mert összefertőztek akik betegen bementek egyetemre. Mindenki köhög, krákog, megakar halni a padban, lázasak, taknyosak, stb. Mérges vagyok, de nem arra aki bejön hanem arra aki kitalálta, hogy ha meghalunk is de be kell menni iskolába.
2021. szept. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!